home Dárky, Tipy, Vztahy a rodina Vyrazte na víkend ve 2! Kam, za kolik a kde koupit výhodně?

Vyrazte na víkend ve 2! Kam, za kolik a kde koupit výhodně?

Začíná váš partnerský vztah upadat do stereotypu a hledáte způsob, jak ho oživit? Chcete vašeho partnera překvapit originálním dárkem? Nebo ještě jinak: Potřebujete si odpočinout, ale nedají vám v práci dovolenou? Všechny tyto případy mají stejné řešení, které najdete na Slevoteka.cz.

Báječné pobyty, které koupíte „za hubičku“ 

První dobrá zpráva je, že za víkend ve 2 nemusíte utrácet příliš peněž. Slevoteka.cz je totiž specializovaný portál, který jako vůbec první v České republice začal nabízet výhodné víkendové pobyty pro 2 za nízké ceny. Najdete zde i nabídky za méně než 2 000 Kč, což se určitě vyplatí nemyslíte?

Všichni si přijdou na své

Portál Slevoteka.cz nabízí pobyty v hotelech, penzionech i lázních v České republice i v zahraničí (na Slovensku, v Maďarsku, Rakousku aj.), a to s různým zaměřením. Největší oblibě se těší speciální wellness pobyty pro dva. Zahrnují většinou několik procedur jako masáže, zábaly, pobyt ve vířivce apod. ve spojení s pobytem v příjemném prostředí a skvělým jídlem. Podobnou náplň mají i pobyty relaxační. Na své si přijdou i milovníci aktivního odpočinku. Ty by měla zajímat hlavně kategorie sportovní pobyty. Najdete zde i pobyty s aktivní turistikou po vrcholcích rakouských Alp. Chcete-li zažít se svým miláčkem báječné chvíle, podívejte se na romantické pobyty pro dva. K mání je i pobyt na zámku, v luxusních pivních či vinných lázních a na mnoha dalších atraktivních místech.

Pozor – nabídka je omezená! 

Slevoteka.cz je portál, který je založen na prodeji hromadných slev. Všechny nabídky jsou proto časově omezené. Pokud chcete nakoupit, příliš dlouho neotálejte.

Rada: Ještě než voucher koupíte, kontaktujte dané ubytovací zařízení a informujte se o volných termínech. Předejdete tím problémům. Kontakty jsou vždy součástí nabídky.

Spread the love