home pro Ženy Žádný stres, kolagen a pravidelný pohyb. Nejen to jsou ingredience elixíru mládí

Žádný stres, kolagen a pravidelný pohyb. Nejen to jsou ingredience elixíru mládí

Chci najít elixír mládí, který mě zanechá věčně mladou, krásnou a zdravou – přání nejedné ženy, která touží vyzrát na neodvratitelnou fázi života projevující se jemnými liniemi objevujícími se v okolí úst, nosu a také na čele. Pokud patříte k ženám, které zatím neví, z čeho se recept na zmiňovaný elixír skládá, prozradíme vám to.

Hlavní přísadou je kolagen

Žádný elixír mládí se neobejde bez kolagenu. Ptáte se, co to kolagen je? Mluvíme o ve vodě nerozpustné bílkovině, která je nedílnou součástí našeho těla. Bohužel se z těla začíná po pětadvacátém roce života vytrácet a s tím jde ruku v ruce ztráta pružnosti pokožky i úbytek její elasticity. Pleť se stává najednou velice povislou a vrásky mají přichystáno to nejlepší území pro svůj výskyt.

Abyste předcházeli těmto projevům stárnutí a také vypadávajícím vlasům či lámavým nehtům (i na ně má kolagen vliv), vyplatí se sáhnout po takzvaném hydrolyzovaném kolagenu, jenž je pro tělo tou nejpřijatelnější a nejlepší variantou. Umí si z ní vytěžit maximum.

Žádný stres

Pokud byste do receptu přimíchali byť jen kapku stresu, nepřineslo by to žádný účinek. Tam, kde se nachází stres zkrátka nic nefunguje. Bylo prokázané, že právě stres negativně ovlivňuje nejen psychické zdraví, ale také náš vzhled. Negativně působí na naše buňky, které pod jeho tlakem rychleji stárnou.

Abyste předčasnému stárnutí zabránili, je načase zjistit, co je jeho příčinou a jak ho tím pádem z těla naprosto vyloučit.

Hýbejte se

Pohyb – ten je nutné zařadit do našeho každodenního harmonogramu nejen proto, abychom byli krásně štíhlí a fit, ale také abychom předčasně nestárli. Cvičení nám pomáhá udržet si nejen optimální tělesnou váhu, ale také mladistvý a zdravě vypadající vzhled.

Síla pravidelného cvičení se projeví i na vaší psychické pohodě. Uvidíte, jak s pomocí byť krátké procházky zaženete už výše zmiňovaný stres.

Spread the love