home Tipy, Zdraví, Zdraví O zvětšení prsou sní mnoho žen. Znáte všechny způsoby, jak většího poprsí docílit?

O zvětšení prsou sní mnoho žen. Znáte všechny způsoby, jak většího poprsí docílit?

O ženách se často říká, že jsou věčně nespokojené. Snad každý minimálně jednou v životě slyšel, jak kudrnatá chce mít vlasy rovné, žena s malým poprsím sní o zvětšení prsou, malá chce být vysoká a vysoká by ráda měla alespoň o deset centimetrů méně. Možná to tak skutečně je, ale spíše za celou tou nespokojeností stojí nejčastěji zbytečně nízké sebevědomí. Každý člověk, neplatí to jen pro pohlaví ženské, by se měl naučit mít své tělo rád, a to bez ohledu na jeho nedostatky. Někdy je ale pro lepší psychickou pohodu a vyšší sebevědomí lepší pokusit se o změnu. Dnešní článek vám kromě známé plastiky prsou představí i jiné způsoby, jak docílit zvětšení poprsí.

Plastická operace není jediným řešením

Většina žen bere právě plastickou operaci jako jedinou skutečnou možnost zvětšení prsou. Mnohdy již od osmnácti let šetří na tento zákrok s nadějí, že vysněná prsa změní jejich život navždy. Přece jen se ale jedná o operaci, ta je vždy spojena s určitým rizikem. Nejen kvůli nutné anestezii, ale také pro případné komplikace během či po operaci. Doporučujeme mít plastickou operaci až jako poslední možnost, nikoliv tu první a jedinou. Podívejme se tedy na další možnosti, které nevyžadují žádné radikální zákroky a finančně rovněž nejsou tak náročné.

 

Zkuste přírodní přípravky a cvičení

Nepodceňujte alternativní způsoby pro zvětšení prsou. Začněte cvičením, existuje hned několik cviků, které mohou pomoci v boji s menším poprsím. Ideálním řešením je kombinace takovýchto cviků s přírodními preparáty stimulujícími tvorbu proestrogenu v těle. Z těch prověřených je to například BreastFast. Již po třech týdnech užívání ženy pozorovaly viditelně pevnější a zároveň větší poprsí. BreastFast je unikátní svým složením obsahujícím mnoho různých bylinek a spolu se zdravým životním stylem doplněným o cviky na zvětšení prsou lze opravdu docílit viditelných změn.

Závěrem, snad pro klid na duši, milé dámy, nevěřte tomu, že jen vy se trápíte svými nedokonalostmi, muži na tom nejsou o nic lépe. Možná o svých komplexech nemluví, ale i oni je mají. Mnozí tajně touží třeba po zvětšení penisu nebo hustých vlasech, takže nebojte, nejste v tom samy 🙂

Spread the love
  • 5