home Dárky Dárky pro domácí mazlíčky

Dárky pro domácí mazlíčky

Slyšíte to? Už se blíží Vánoce! Nejkrásnější svátky v roce s sebou přináší spoustu radosti a veselí, stejně tak jsou ale příslibem chaosu a každoročního shonu. Nedílnou součástí Vánoc jsou dárky, kterými obdarujeme své blízké pod ozdobeným vánočním stromečkem. O Vánocích bychom ale měli myslet i na naše zvířecí mazlíčky, které spousta z nás považuje za plnohodnotné členy rodiny. Došla vám inspirace na dárky pro čtyřnohé kamarády? V tom případě jste na správném místě!

I zvířátka si zaslouží nějakou drobnost

Možná i vy máte doma pejska nebo kočičku, kteří pro vás představují rovnocenné členy rodiny. I na ně byste pod stromečkem měli myslet a nadělit jim nějakou drobnost. Vždyť zvířátka nám po celý rok dokazují svou lásku, kterou je potřeba oplatit rovným dílem.

1.      Nový pelíšek přinese klidné spaní

Když se řekne dárek pro domácího mazlíčka, možná vás stejně jako celou řadu dalších lidí jako úplně první napadne nový pelíšek. A víte co? Je to výborný nápad! Vašeho zvířecího kamarádka nové místo pro lenošení i spánek určitě potěší – zvláště pak v případě, kdy ten starý už nestojí za nic. Pohodlné pelíšky dnes seženete v několika velikostech, barevných provedeních i cenových relacích. Určitě tak dokážete vybrat ten pravý.

2.      Z pěkné misky bude radostí každé jídlo

Dalším vhodným dárkem může být pěkná miska na vodu nebo na jídlo. I váš mazlíček nějakou takovou misku má a možná už má to nejlepší za sebou. Co takhle vybrat nějakou krásnou misku, která může mít klidně i věnování? Kdo se chce plácnout přes kapsu, může svému zvířecímu parťákovi koupit misku zdobenou krystalky Swarovski, která vypadá opravdu luxusně.

3.      Trendy obojek a vodítko zpříjemní každou vycházku

Máte pejska, se kterým chodíme na procházky? V dnešní době už nikoho nepřekvapí, když si na vodítku vyjdete i s kočkou. Tak či onak pro vás máme ještě jeden tip a to na pěkný nový obojek a vodítko. Ty můžete koupit každý zvlášť nebo se podívat po pohledné sadě, rázem to bude vypadat zase o něco lépe. Obojek může být zdobený, klidně i výše zmíněnými Swarovski krystaly nebo na něm může být jméno vašeho kamaráda.

 

Spread the love