home Dárky Accendis niché parfémy naprosto miluji

Accendis niché parfémy naprosto miluji

Asi jako každá žena, i já miluji parfémy všeho druhu. Pokud se navíc jedná o okouzlující vůni, která potěší nejen mne, ale i mého muže je má radost dvojnásobná. Mé nejtajnější představy naprosto splnily překrásně vonící Accendis niché parfémy, které doslova osvětlily, jak již samotný název v latině předpovídá, svou vůní nejen mou mysl, ale i tu mého muže. Není se tak čemu divit, že mne okouzlil parfém, který v sobě snoubil vůni cedrového dřeva a černého pepře, který vytvořil úžasnou kombinaci. Nyní se však poohlížím ještě po jedné vůni, která mne naprosto nadchla a tou je kombinace ananasu, bergamotu, černého rybízu a vanilky. Doufám, že se tohoto parfému dočkám třeba o letošních Vánocích, kdo ví.

Accendis niché parfémy jsem doporučila i mé kamarádce

Jelikož jsem s Accendis niché parfémy měla prozatím jen výbornou zkušenost. Musela jsem jeden doporučit i mé kamarádce, která se mne den, co den v zaměstnání ptala, čím tak krásně voním. Tou dobou byl mým favoritem parfém, který voněl po kokosech, černém rybízu, pivoňce a po dalších ingrediencích, které dohromady na mém těle vytvořili takzvaný koncert vůní, kterým bylo jen velmi těžké odolat. Prozradila jsem tak své kamarádce, která vůně u mne momentálně vede a již za týden jsem tuto známou vůní ucítila v kanceláři u svého pracovního stolu, který se mnou sdílí. Její první slova zněla, „neodolala jsem, promiň.“ Její omluvný výraz mne doslova rozesmál, jelikož jsem její volbu této vůně naprosto chápala.

Bergamot a citron okouzlil mého muže

Kombinace bergamotu a citronu zase naprosto odbourala mého muže, který rovněž Accendis niché parfémy miluje a jelikož jsou unisex, není problém, aby jeden z nich ležel i v jeho kosmetické skříni. Nejen jeho mamince se jeho nová vůně líbí, ale i já si na něj musím dávat pozor, když ho pouštím do společnosti, přeci jen je jeho vůně tak čarovná, že by dokázala uhranout kdejakou single ženu, které by učaroval nejen můj muž, ale i jeho vábivá Accendis vůně.

Spread the love
  • 5