home Doplňky, Móda a styl Buďte sexy během pár vteřin!

Buďte sexy během pár vteřin!

Buďte sexi během pár vteřin!

Udělejte si sexi křivky díky botům s podpatky. Budete vyšší a jak je známo, pár centimetrů dělá optické zázraky. Buďte štíhlá a sexi během pár vteřin.

 sexi nohy

Dokonalou a štíhlou línii mohou zvýraznit dobře zvolené boty s podpadky. Pokud nechcete po pár minutách trpět, máme pro vás pár triků a tipů, jak vyzrát nad nepohodlnými botami. Vysoké podpatky z vás udělají modelky.

Muži chtějí, abychom byly sexi a přitom nechápou, proč nosíme tak nepohodlné boty na podpatcích, když tenisky jsou tak pohodlné. Fakt je ten, že v teniskách vydržíme celý den, ale co si budeme povídat, jsou fajn, ale sexi, určitě ne.

Jak vybrat správné boty na podpatku?

Při výběru je třeba volit botu, která doopravdy sedí. Překontrolujte si, že máte správnou šířku, velikost i výšku podpatku. Těsnější obuv je lepší než volnější, nebudete muset tolik namáhat svaly. Co pomáhá je koupě gelových či pěnových vložek, které jsou snadno k dostání v každé drogerii. Bohužel se ale i přes tyto doporučení a rady nevyhneme prvním bolestivým krokům v nových botách, ale brzy je rozhodíte a stanou se pohodlnou obuví.

 

Pár rad, jak boty rozhodit s co nejmenší újmou

Nesnažte se hned první den ujít dva kilometry nebo snad vydržet celý večer na plese. Nejprve si je obujte doma a zkuste s nimi uvařit, uklidit nebo vyžehlit, poté si můžete troufnout zajít s novými botami třeba na nákup. Nohy si musí zvykat na jiný sklon chodidla, styl chůze a hlavě jiný úhel v kotníku.

 

Jak při chůzi vypadat elegantně?

Při chůzi je nutné dbát na to, že nejprve došlápneme na špičku a až poté na patu. Váha by měla zůstávat na přední noze. Elegantní chůze na podpatcích dosáhneme i tak, že se snažíme dělat drobnější krůčky.

 

Dopřejte nohám odpočinek

Po sundání bot si nohy vždy protáhněte a to tak, že párkrát zakroužíte kotníky a poté párkrát propnete a uvolníte špičku. Prsty si můžete procvičit tak, že je střídavě napínáte a krčíte. Pokud budete tato pravidla dodržovat, bude pro vás každá další chůze příjemnější.

Jak dopřát nohám odpočinek

Spread the love
  • 5