home Doplňky, Móda a styl, Tipy Cool mikiny s netradičními motivy

Cool mikiny s netradičními motivy

Díky netradičnímu zpracování, různému ladění barev a vtipným výkřikům si mikiny jistě oblíbí mladší generace. Společnost Hoodie se pyšní mikinami jednoduchého střihu, s kapucí i bez, které vám budou dělat radost při sportu i každodenním nošení.

mikina dámská

Cool mikiny s potiskem i bez

Mikiny s potiskem, ale i bez, se vyznačují velice příjemným a kvalitním materiálem. Výrazné potisky se pyšní dlouhou životností. V osmdesátiprocentní bavlně vám zpestří chladnější podzimní večery. Vtipnou výhodou těchto mikin je, že si je můžete objednat v dámském i pánském provedení zároveň. Takže zamilovaný pár bude k nepřehlédnutí. Nevíte, co darovat svému nejlepšímu kamarádovi či sestře? Mikina s vtipnou hláškou či obrázkem je tím nejlepším dárkem pro pobavení i zahřátí.

mikina s potiskem

Svět hudby, her, seriálů, filmů

Ukažte, komu fandíte! Rozesmějte své okolí vtipnou hláškou! Zapadněte! Ovládli vás vtipní mimoni? I u nás se jeden žlutý bonbon zatoulal. Scifi ságu Star Wars mastíte na počítači, protože seriály už znáte nazpaměť? Podpořte armádu Impéria a oblékněte se za Troopera. Už moc dobře víte, že ve hře League of Legends chycením chemického hrdiny zemřete, ale někdy na to zapomenete? Naše mikina vám to připomene. Jste vyznavači žánru elektronické hudby? Pokud ano, měl by být nápis Sex, drogy a Dubstep vaší vizitkou. Chcete jen mikinu s originálním motivem, aby okolí vědělo, s kým je vám nejlíp a kdo jede s vámi na stejném levelu? Barevnou mikinou s Get on my level své nejbližší potěšíte. Nebo chcete někoho naopak rozhněvat, tzv. se mu pomstít? Řekněte to mikinou s nápisem Say what again, pyšnící se na zádech.

Nechte je mluvit za vás

Kompletní sortiment stylových mikin s trvanlivým potiskem nebo bez, přes hlavu, v mnoha barvách, za příjemnou cenu. Široká lákavá nabídka pro teenagery, skejťáky i roštěnky. Objednávat můžete online na Hoodie.cz. Nezáleží na tom, zda jste filmový fanoušek nebo trpíte závislostí na hrách. U nás si vybere každý. Při rychlejším dodání do cool mikiny, na party, koncert či do školy, si je můžete vyzvednout osobně na centrálním skladu v Praze. Společnost Hoodie nabízí i navíc stylová bavlněná trička s potiskem i bez ve stejném designu.

Spread the love