home pro Ženy Dámská jízda – uspořádejte ji u vás doma

Dámská jízda – uspořádejte ji u vás doma

Čas od času potřebuje každý z nás trošku „vypnout“ a zrelaxovat. Jenže představy mužů a žen o odpočinku se dost podstatně liší. Vyšlete proto vašeho partnera mimo domov, děti svěřte babičce, sezvěte svoje kamarádky a uspořádejte pořádnou dámskou jízdu, na kterou budete dlouho vzpomínat.

Party v pohodlí

Takový holčičí večírek u vás doma si užijete nejen, když máte hluboko do kapsy, ale i tehdy, když se vám jednoduše nikam nechce a toužíte pěkně po pohodlí. Nemusíte se zdlouhavě chystat, kombinovat outfity, ani trávit nekonečné hodiny před zrcadlem, aby vám to co nejvíce slušelo. Vašim kamarádkám nezáleží na tom, jestli máte dokonalý make-up nebo perfektní účes. Budou mít radost jenom z toho, že vás po delší době zase uvidí.

Bez hladu a žízně

Občerstvení samozřejmě nesmí chybět. Připravte dobroty v podobě jednohubek, brambůrek a dezertů, sem tam je přece dovoleno si trošku zahřešit a na linii tak úplně nehledět. Chcete-li mít ale v záloze i něco zdravého, pak by rozhodně neměla chybět zelenina a ovoce. Skvělou pochoutkou nejen pro věčné dietářky a strážkyně postavy pak bude domácí jogurt, který snadno připravíte díky jogurtovači – vyladit si ho můžete přesně podle vaší chuti. Kromě jídla nezapomeňte ani na pití. Vyrobte speciální uvítací drink, nakupte dobré víno i dostatek nealkoholických nápojů. Domluvte se s kamarádkami, ať také něco přinesou jako „zápisné“. Nejen, že si tak ušetříte čas strávený v kuchyni, ale navíc budete moci navzájem porovnat vaše kuchařské umění a ochutnat oblíbené speciality.

Nuda nehrozí

Dámské jízdě přizpůsobte i své obydlí. S výzdobou si hlavu lámat nemusíte, ale byt by měl působit útulně, aby se tady vaši hosté cítili příjemně. Nemusíte však úklidem strávit půl dne, bohatě postačí, když připravíte místo pro pohodlné posezení nebo poležení, nachystáte dostatek polštářů a dek. Připravit nezapomeňte také vhodnou zábavu. Kulisu k povídání dotvoří hudba – nalaďte si třeba na rádiu vaši oblíbenou stanici. Pustit si můžete také romantický film, pro který vaše mužské protějšky nemají pochopení. Dnes, kdy skoro v žádném obývacím pokoji nechybí domácí kino, se můžete cítit jako v opravdovém bijáku. Tak, připravte popcorn a užijte si dámskou jízdu se vším, co k ní patří!

Spread the love