home Móda a styl, Tipy Gelové nehty jako ideální řešení na léto! Jak je vytvořit doma?

Gelové nehty jako ideální řešení na léto! Jak je vytvořit doma?

I vy se určitě těšíte na dovolenou, až si konečně budete užívat pohody u vody, procházky po pláži či promenádě, vyrazíte na výlet a večer na párty. Ať už budou vaše kroky směřovat kamkoliv, vždy je třeba myslet na to, jak vypadáte. K perfektnímu outfitu je třeba zvolit vhodné doplňky a dbát musíte i na to, jak vypadají vaše vlasy a nehty. Mnoho žen na tyto detaily zapomíná, což ale velmi kazí celkový dojem. Poradíme vám, jak si i v pohodlí domova vykouzlit perfektně upravené nehty, které vás ozdobí.

14291-neonove

Proč jsou gelovky na léto nejlepší volbou? 

Gelové nehty jsou ideálním řešením pro letní období hned z několika důvodů. Je třeba si uvědomit, že chlorovaná či slaná voda a s nimi i sluneční paprsky mohou nehty poškodit. Pokud je ochráníte gelovou úpravou, nemusíte se o jejich zdraví obávat. Gelové nehty jsou pevné a současně poddajné, odolávají i odření. Pokud použijete i vyživující podkladový balzám, získáte jistotu, že vaše nehty přežijí léto bez úhony. Navíc s nimi získáte trendy ozdobu a nebudete se muset o jejich úpravu starat až 3 týdny!

Jak na to? 

Je nutné si pořídit základní výbavu, do které patří UV lampa, nehtové tipy (pokud nemáte dostatečně dlouhé vlastní nehty) a gelové laky. Běžně se používá podkladový gel, gel barevný a ještě gel pro povrchovou úpravu. Na trhu jsou nyní i jednofázové gelové laky, který celý proces vytváření gelových nehtů významně urychlují. Postup je velmi jednoduchý: Stačí na nehty nanést gel a dát ho vytvrdit do UV lampy. Celý proces vyžaduje cvik. Ze začátku vám možná příprava zabere i půl hodinku, později to bude otázka třeba jen 15 minut. Důležité je, abyste uměla správně odhadnout vrstvu gelu. Ideální je ta, která na nehtu či tipu vytvoří jemný film. Do vaší výbavy si pořiďte ještě brusku či pilník, abyste mohla upravovat tvar a délku nehtu.

Jaké barvy frčí? 

Módní záležitostí jsou pastelové UV Gely, které vypadají velmi elegantně. Mezi nejoblíbenější patří fialová a zelinkavá barva. V létě je také čas na „odvaz“, proto je tu i speciální nabídka NEON UV gelů od 79 Kč.

Kde koupit? 

Doporučujeme e-shop Nehtyprofi.cz. Přichází s nabídkou kvalitní gelů i všech pomůcek nutných pro jejich modelaci. Obchod připravil velmi příjemné ceny a má velký počet kladných hodnocení od zákazníků na Heuréce.

Spread the love
  • 5