home Dárky I vy můžete překvapit oslavence

I vy můžete překvapit oslavence

Pánové, potěšte své ženy netradičně zabaleným dárkem pod stromeček. Nechte je trochu napnuté a upoutejte jejich pozornost. Doby, kdy jste kupovali parfémy nebo řetízky na krk, jsou již dávno pryč. Zkuste bedýnku nebo dárkové koše pro ženy.

Už si po tolikáté nevím rady

Lámete si hlavu, co vymyslet za dárek? Miluje váš partner nebo partnerka čaje? Chcete ohromit netradičním červeným vínem? Vyzkoušejte proutěné koše. A co víc! Nemusí jít pouze o koše. Svůj dar můžete nechat zabalit do proutěného kufříku nebo zatlouct do bedny. K tomu přidáte už jen páčidlo a můžete vyrazit popřát! Proutěný koš s červeným vínem či proutěný čajový koš udělá radost a překvapí originalitou.

Co najdu uvnitř?

Originální dárek pro ženy nabídne několik druhů čajů. Je naplněný ovocným čajem horké jablko či lesní směs, dále pak to může být aloe vera a kiwi či černý ochucený čas Earl Grey. Milovnice vína si přijdou na své v proutěném koši s červeným vínem. Kromě úžasných a kvalitních vín od vinařství Baloun můžete při pití lahodných vín ochutnat hořké mandle v čokoládě anebo přímo hořkou čokoládu s procentuálním obsahem 95 %. Český med potěší pak druhý den ráno u snídaně.

Pro pány tu máme pak proutěný koš s Baileys, kde se dohromady snoubí chutě Irů, kvalitní irská whisky a lahodný mléčný krém. Doplnit ho můžete oříšky, čokoládou či chutí kávy od značky Davidoff.

Obal není jen obal

Jak lákavé a tajemné je to navenek? Říkáte si v duchu. Zabalit několik věcí do koše, to zvládne asi každý. Ale co takhle připravit originální bedýnku s obsahem? Nebo proutěný košík? Ten si dokonce můžete sami objednat a pak sami postupně plnit obsahem, který je podle vás ten originální. Jde o českou ruční práci. Pro pivaře tu je dokonce možnost ochutnat piva z různých míst světa. Neváhejte a pořiďte takový dárek ihned! Jistě překvapíte třeba s proutěným čajovým košem.

Spread the love
  • 5