home Dárky, Tipy Kde najít inspiraci pro vánoční dárky?

Kde najít inspiraci pro vánoční dárky?

Už se zase blíží doba marného přemýšlení o tom, čím obdarujete své blízké pod stromeček. Máte ještě spoustu času na přemýšlení, ale ruku na srdce – stejně všichni víme, jak to dopadne. Dárky budete vybírat na poslední chvílí a marně si budete lámat hlavu, co by koho potěšilo. Takže až k tomu dojde, vzpomeňte si na rady, které vám právě dáme.

dárek

Pokud v dnešní době lidé nevědí, co někomu dát k Vánocům, často doufají, že při nákupech náhodně narazí na něco, co je zaujme. A když se to nepodaří, hledají na internetu. Pro takové případy připravil český slevový portál HledejCeny.cz vánoční katalog produktů. Jsou v něm zahrnuty tisíce produktů, ze kterých vyberete vhodný dárek pro celou rodinu.

Dárky jsou roztříděné do kategorií pro muže/ženy/děti/tátu/mámu a jiné blízké osoby. V každé kategorii je pro vás připraven soubor tipů, které vám pomohou ujasnit si, co ocení lidi, které chcete obdarovat. Například u vánočních dárků pro rodiče vám radí, že se hodí něco pro zdraví, něco, co užijí ve svém volném čase, nebo menší spotřebiče.

V každé kategorii si filtrujete výrobky podle ceny a podle odvětví. Pokud víte, že si vaše maminka nerozumí s technologiemi, je zbytečné zahrnovat do vyhledávání mobily, tablety a jinou elektroniku. Jedno je ale jisté. Ať už si nakonec vyberete jakýkoliv dárek, v katalogu Hledej Ceny ho seženete za nejnižší dostupnou cenu. Přehledně uvidíte, kolik kde stojí, dostupnost a informace o dopravě. Všechno pěkně na jednom místě.

Můžete si všimnout, že katalog nefunguje jen pro vánoční dárky, je možné vybrat si i jinou příležitost k obdarování.

Tip na závěr: Lepší jeden velký dárek než víc menších

Možná se domníváte, že dostat víc dárků je lepší, ale existují studie, že to tak není. Lidé prý mají tendenci zprůměrovat hodnoty všech dárků, takže se jim pak zdá, že jste za ně utratili méně peněz, než když jim dáte jeden velký dárek.

Spread the love
  • 5