home Děti, Těhotenství a mateřství POZOR akce: Kočárek Stokke s letní sadou zdarma!

POZOR akce: Kočárek Stokke s letní sadou zdarma!

Připravujete se na příchod dalšího člena vaší rodiny? Pokud se vám už blíží termín porodu, určitě musíte začít přemýšlet nad nákupem vhodného kočárku. Značka Stokke přichází s nabídkou, která určitě potěší všechny nadcházející rodiče. Právě nyní je možné koupit moderní kočárek za super cenu a navíc ještě s několika zajímavými doplňky zdarma. Neváhejte, nabídka je časově omezená!

stokke_summer_promo_980x225

Akce, která se neodmítá! 

Kočárky Stokke se těší velké oblibě hned z několika důvodů. Jsou praktické, vyrobeny z velmi odolných materiálů, nabízejí dítěti maximální pohodlí, rodičům snadnou ovladatelnost a jejich velkou výhodou, která je výrazně odlišuje od konkurence, je neotřelý trendy design. Chcete-li tedy pro vaše miminko i vás krásu a pohodlí zároveň, není jiné volby.

Speciální akce na nákup kočárků Stokke v současné době běží na e-shopu mybabystore.cz. Vztahuje se na hned na 3 úžasné modely Stokke Xplory, Stokke Crusi nebo Stokke Trailz. Při nákupu vybraného modelu (je nutné zakoupit sportovní nebo hlubokou verzi kočárku) můžete i vy nyní získat stylovou a současně praktickou letní sadu Style Kit. Ta obsahuje vysoce praktickou sluneční stříšku s faktorem UPF 50+. Je možné ji lehce připevnit na kočárek a budete mít jistotu, že bude vaše miminko ochráněno před slunečními paprsky. Součástí sady je dále letní froté vložka do kočárku, dále ochrany na pásy a nákupní taška ve stejném designu. Letní sada je k dispozici hned ve dvou provedeních. Běžná cena sady je 3 840 Kč, vy ji můžete mít zcela zdarma!

Pokud vás kočárky Stokke zaujaly, s jejich nákupem neotálejte dlouho. Akce totiž platí jen do 31. května 2015 či do vyprodání zásob. Pozor – není možné ji kombinovat s jinými slevami obchodu a nevztahuje se na kočárek v limitované edici Stokke Xplory True Black.

Spread the love