home Móda a styl, Tipy Trendy v líčení – léto 2016

Trendy v líčení – léto 2016

         Jaké jsou trendy v líčení tohoto léta?MK - kazetka

  • růžové tvářičky, sexy rty a uhrančivý pohled
  • zdůraznění přirozené krásy a osobitého stylu
  • svěží a rozjasněná pokožka je základ

 

V hlavní roli rozjasňovač

Loni byla na 1. místě tvářenka, letos se dostala až na druhé místo. PrimMK - v hlavní roli rozjasňovač hraje jednoznačně rozjasňovač. Nebojte se jej používat na jakoukoliv denní či večerní dobu, jejich efekt vypadá vždy přirozeně. Na trhu je velký výběr těchto rozjasňovačů : tekutých, pudrových či tuhých provedeních. Já doporučuji vyzkoušet  Mary Kay®  Rozjasňující pudr nádherné perleťové barvy champagne, která snadno splyne s pletí a zároveň kontroluje lesk, neusazuje se v jemných linkách, vráskách. Používejte samostatně nebo k rozjasnění bronzových kontur . Pleť můžete lehce rozjasnit a upravit i lehkým tónovacím krémem s rozjasňujícím efektem a se SPF 15.

 

 

Tvářenky pro zdravý vzhled i potěchu oka

MK - tvářenkySvěží vzhled s jemným náznakem barvy je základem pro slušivé letní líčení.Vyzkoušejte například  Mary Kay® Minerální tvářenku v odstínu Pink Petals nabo Mary Kay® Duo minerálních tvářenek  Ripe Watermelon, který kromě tvářenky obsahuje i rozjasňovač (můžete využít I na rozjasnění očí).

Růžová na tvářích, rtech a nehtech nejen pro romantické povahy

Nejčastější barvou jarních I letních kolekcí pro rok 2016 je růžová. Pastelové odstíny růžové a spolu s pastelově modrou se staly barvami letošního roku.

Nezbytnou výbavou každé ženy se může stat i nová limitovaná kolekce dekorativní kazety v designovém balení Into MK - rtěnkathe Garden od Patricie Bonaldi – make-up artist pro Mary Kay. S pečlivě vybranými očními stíny a lesky na rty doplněnými oboustranným aplikátorem rozkvetete během okamžiku jako květina.Trendy bude i krémová hydratační  rtěnka Hearts Together v jemné růžové…její koupí zároveň přispějete na charitativní účely.

Nečekané kombinace výrazných barev

Romantický vzhled založený na pastelových odstínech rozhodně není pro každého, jako protiklad je zde  líčení s temnějšími, odvážnějšími barvami. Výraznější rtěnky I  temná manikúra je in.

Tradiční rudou nahrazuje červená s oranžovými a malinovými odlesky. Oči získávají svůdnou hloubku díky fialovým, tmavě tyrkysovým, inkoustově modrým a zeleným odstínům.

Dle aktuálních trendů s barvami nemusíte šetřit a už vůbec nemusíte dodržovat pravidlo o výrazných rtech a jemném nalíčení očí. Klidně zdůrazněte víčka, rty i nehty. Nevíte si rady nebo chcete prostě jen zkusit něco nového, využijte služeb kosmetické poradkyně, za poradenství ani vyzkoušení přípravků a zkušební líčení nic nezaplatíte a můžete možná najít své nové já a letošní léto skutečně zazářit.

 

Spread the love