home Doplňky, Móda a styl, Tipy Víte, jak správně nanášet parfém?

Víte, jak správně nanášet parfém?

Znáte to: konečně se odhodláte a investujete těžce vydělané peníze do luxusního parfému, jehož pořizovací cena vám nutí několikrát protočit panenky. Poté, co minimálně 100x přehodnotíte své rozhodnutí a dospějete k názoru, že daný parfém skutečně nutně potřebujete – že je to pro vás otázka života a smrti – si s flakonkem úžasné vůně hrdě kráčíte domů. Hned druhý den na sebe parfém nastříkáte – samozřejmě v rozumném množství, protože stál balík a vy chcete, aby vám co nejdéle vydržel – a odcházíte s úsměvem do práce. Jenže ouvej…už po pár hodinách tu úžasnou vůni vůbec necítíte a ptáte se: kde se stala chyba?!

Na vině není parfém

Mnoho žen by v podobné situaci začalo na konkrétní parfém snášet blesky a nadávky, že je nekvalitní a že to byly jen zbytečně vyhozené peníze. Jen málokterá z nich by totiž věděla, že na vině není chudáček parfém, ale jejich nesprávné nanášení. Ano, čtete správně. Pokud chcete, aby byl parfém cítit nejlépe po celý den, musíte se jen naučit správně nanášet. A my vám teď řekneme, jak na to!

Osvojte si správné nanášení vůně

Pokud si koupíme drahý parfém, chceme, aby o něm naše okolí vědělo. Prostě se jím chceme chlubit, to dá přece rozum. Zapamatujte si tedy, že se vůně nanáší na zápěstí, krk, do loketní jamky a do podkolení jamky. Neděláme si z vás srandu, a pokud se naučíte parfém nanášet právě na tyto části těla, úspěch je zaručen. Stačí aplikovat malé množství a nechat parfém dostatečně rozvonět. Nikdy si parfém nenanášejte přímo na oblečení ani si jej nestříkejte do vlasů.

Co udělat proto, aby parfém vydržel vonět co nejdéle?

Navonět se ráno, ještě než odejdete z domu a poté celý den doufat, že vůně vydrží? To je velmi častý případ a kdo ví – možná to tak máte i vy. Pokud chcete, aby parfém vydržel vonět co možná nejdéle, zkuste si místa, kam budete vůni nanášet, namazat hydratačním krémem, který samozřejmě nechte dostatečně vstřebat.

Spread the love