home Tipy Vyzkoušejte on-line Anglicko-český slovník

Vyzkoušejte on-line Anglicko-český slovník

Angličtina je dnes skoro jako mor. My už si nedáváme čaj, ale „týý“, my už neříkáme „proboha“, ale „Oh, My God.“. Nevíte, co to znamená? S anglicko-českým slovníkem můžete být v obraze.

letenky do USA

Bez jazyků, jako bychom nebyli

Kolik jazyků umíš, tolikrát jsi člověkem. Tento citát nás ještě více utvrzuje v tom, že bychom měli něco dělat se svou jazykovou gramotností. Kdo dnes neumí anglicky nebo německy, skoro jako kdyby nebyl. Zaměstnavatelé chtějí lidi, co se umí dorozumět, co ovládají alespoň základy. Ne všichni ale měli tu šanci učit se tyto jazyky na škole. Dříve razila především ruština, po které dnes už jen sem tam štěkne pes. Jenomže co dělat, když po vás najednou šéf chce něco přeložit, nebo porozumět anglickému textu? Nemusíte se hned hroutit a vytahovat peněženku na drahé anglické kurzy. Pro jednoduché práce stačí anglicko-český slovník  online. Jestliže máte nějaký základ a trochu jazykového citu, určitě to nebude těžké za pomocí česko-anglického slovníku dát dohromady.

Slovník vám pomůže

Anglicko-český slovník je snadný a především dostupný. Je jedno, jestli potřebujete ověřit domácí úkol vašeho špunta, nemůžete si vzpomenout na nějaké slovíčko, nebo se chcete učit angličtinu jako samouk, anglicko-český internetový slovník je tu pro vás 24 hodin denně. Jeho využívání je samozřejmě zdarma a jít na něj můžete kdykoliv a kdekoliv. Pokud vlastníte nějaké webové stránky a slovník se vám líbí, dokonce jej můžete na svou stránku umístit za pomocí zdrojového kódu. Internetový slovník obsahuje kolem 150 tisíc anglických slov – takže ať už slovíčko chcete přeložit z češtiny nebo z angličtiny, je to prosté. Vyberete si anglicko-český nebo česko-anglický slovník a už jen vesele zadáváte. Zvládne to opravdu každý.

Spread the love
  • 5