home Dárky, Tipy Životní vzpomínka

Životní vzpomínka

Svatební den je jedním z nejkrásnějších dnů v životě každého páru. A každý z nás na něj chce mít vzpomínku v podobě kvalitních fotografií. Výběr fotografa je stejně důležitý, jako výběr vhodného prostoru pro samotné fotografování. V případě, že si nebudete jistí, vám fotograf rád poradí. Zde je pro vás několik tipů v Brně a jeho okolí, které můžete spolu se svým svatebním fotografem využít.

svatební fotograf brno

K dispozici pro váš výběr je spousta možností. Pro lepší přehlednost si je rozdělíme na „vnitřní“ a „venkovní“. Nejdůležitější je vybrání takového místa, které je pro oba partnery důležité či vyjadřuje společný zájem. Na toto místo se budete koukat vždy, když si budete chtít připomenout váš den.

Svatební fotograf Brno

Blízké okolí Brna je pestrou paletou přírodních krás, které jsou tu pro vás s ohledem na počasí a roční dobu. Velmi krásná jsou zlatavá pole, které najdete ve velice dobré dostupnosti od silnice v Medlánkách či Komíně. Dlouhé lány zlatavých klasů budou odrazem vašeho štěstí. V případě, že jste se setkali poprvé u vody, doporučíme pro vás fotografie v blízkosti brněnské přehrady. Skaliska v její druhé polovině jsou vyjádřením pevných citů, které chováte jeden ke druhému. Dostupnost je buď z pevniny (kousek od břehu je silnice) nebo po vodě – druhá možnost je pro přípravu náročnější, ale vaše fotky budou o to originálnější.

svatební fotograf

Interiéry k fotografiím může poskytnout i pivovar, pokud jste oba přátelé piva, není nic romantičtějšího než spojení zlatavého moku a fotografií s vaším životním pokladem. Pro poněkud netradiční fotografie využijte industriální prostory bývalých továren, které má Brno k dispozici – např. hala Malá Amerika. Netradiční spojení něhy svatebních šatů a surovosti továrního prostředí z vašich svatebních fotografií učiní něco neobyčejného.

Svatební fotograf Brno se postará o nevšední památku na jakémkoliv místě, které je pro vás, vaši společnou lásku a vaši vzpomínku významné.

Spread the love
  • 5