home Tipy, Vztahy a rodina, Zdraví Afrodiziaka pro zdraví a sexuální povzbuzení

Afrodiziaka pro zdraví a sexuální povzbuzení

capsicum_frutescens_hidalgo_005Afrodiziaky omámené libido

Termíny jako afrodiziaka nebo také afrodisiaka (obě varianty jsou totiž správně) a libido slyšel už v životě asi každý. Někdo možná s trochou studu nevěnoval ani jednomu z nich velkou pozornost, jiný se nad nimi možná zamýšlel více do hloubky. Intimní život a sexualita totiž působí na lidi přesně tak, buď odrazuje (často jen na oko) nebo naopak přitahuje pozornost. Jak se to tedy s afrodiziaky má a mají skutečně takovou moc, jak se říká? Ovlivnit sexuální touhy člověka, tzv. libido člověka může být občas nesnadné. Někdy jsme příliš spoutáni konvencemi, jindy nám brání stud či nedostatek sebevědomí a právě v takových chvílích může pomoci afrodiziakum. Tedy látka, která dokáže povzbudit chuť na sex, případně i ovlivnit vzrušivost ženy a sexuální výkonnost muže.

Mocný koktejl

Příroda je mocná čarodějka a i v oblasti zdraví a sexuálního povzbuzení dokáže v mnohém pomoci. Existují totiž přírodní afrodiziaka, která nezatíží tělo zbytečnou chemií, která je v dnešní době obsažena téměř ve všem. S pomocí několika málo ingrediencí a mixéru tak může rychle vzniknout vaše domácí a zcela přírodní viagra. Takový zdravý koktejl, který může skutečně působit jako afrodisiakum a k tomu si na něm i pochutnáte.

Nepodceňujte sílu vůní

Další kapitolou, která rozhodně stojí za zmínku v souvislosti s afrodiziakálními účinky, jsou vůně. Různé vonné esence a parfémy byly používány už v dobách starověku. Už tehdy bylo známo jak silné účinky mohou konkrétní vůně mít. Samozřejmě, že vůně jako afrodiziakum nelze plošně „předepsat“ jako všelék pro každého. Účinky jsou individuální, ale stojí za to hledat to pravé afrodisiakum právě pro vás. Někdy úplně postačí příjemná uvolněná atmosféra, které lze snadno docílit pomocí různých vonných tyčinek. Například vůně kokosu či vanilky má skutečně neuvěřitelnou sílu. Zatímco s vůní si většina z nás pojí příjemný pocit, k výrazu jako je pižmo nám naskočí spíše husí kůže a představíme si silně zapáchajícího kolegu či souseda z výtahu. Ovšem i pižmo může působit jako velmi silné afrodisiakum. Tělesná vůně jednoho člověka může na jiného působit velmi přitažlivě nebo naopak zcela opačně. Nechte se zlákat trochou domácí alchymie i vy a uvidíte čím vás dokáže překvapit.

 

Spread the love