home Tipy Aptos nitě pro pozvednutí kontur

Aptos nitě pro pozvednutí kontur

Vedle použití botulotoxinu A či plazmaliftingu existuje i další metoda, jak si udržet mladistvý vzhled a zatočit s vráskami. Jedná se o použití faceliftingových nití, které se v pokožce samy vstřebají a přinesou vám výrazné omlazení obličeje přetrvávající až několik let.

Výhody nití Aptos

Největší z výhod použití liftingových nití Aptos je bezpochyby jejich rychlé a snadné použití – vyhnete se totiž chirurgickému zákroku a tedy i případnému vzniku jizev. Zákrok trvá několik minut a i doba rekonvalescence je mnohem kratší než u ostatních metod omlazení pokožky. Vstřebatelné liftingové nitě vám pomohou vypnout a zpevnit zestárlou pokleslou pokožku, které dokáží vrátit ztracený objem. Využívají se také například při korekci obličejových kontur, a to jak určité oblasti, tak celého obličeje. S liftingovými nitěmi Aptos dosáhnete viditelného omlazení, které vypadá přirozeně.

V čem zákrok spočívá

Faceliftingové nitě Aptos se velmi tenkou dutou jehlou aplikují do pokožky obličeje. Nitě mají na sobě malé háčky, zůstanou tedy přesně na daném místě a pokožku vypnou. Nitě se v pokožce po čase samy vstřebávají a podporují přirozenou regeneraci kůže, mimo jiné i tvorbu kolagenu. Při tomto zákroku se vyhnete složitým chirurgickým zákrokům i vzniku jizev. Zákrok po sobě zanechá jen nepatrné vpichy po jehle a je málo bolestivý, můžete ho podstoupit pod lokální anestezií.

Kdy není vhodné zákrok podstoupit

Vzhledem k tomu, že touto metodou nedochází k žádným chirurgickým řezům, mohou liftingové nitě využít i osoby s mírnou poruchou srážlivosti krve. Zákrok je však potřeba odložit, jestliže máte v místě zákroku zánět nebo zrovna trpíte nějakou infekcí. Každý podobný zákrok však doporučujeme prokonzultovat s odborníky, například z pražské kliniky Altos.

Spread the love