home Doplňky, Móda a styl, Tipy Buďte u štědrovečerní večeře dokonalá!

Buďte u štědrovečerní večeře dokonalá!

Pro spoustu žen jsou Vánoce nejen nekrásnějšími svátky v roce, ale zároveň i těmi nejnáročnějšími. Každá z nás si jistě dokáže v živých barvách představit všechny starosti a povinnosti, které se k tomuto období neodmyslitelně pojí. Celý Štědrý den zpravidla strávíme u plotny, kde chystáme vánoční bramborový salát, obalujeme kapra, řízky, motáme vinné klobásy, pečeme vánočku, mažeme chlebíčky, děláme jednohubky – no zkrátka je toho hodně. A za všechnu tuhle dřinu si rozhodně zasloužíme u štědrovečerní večeře vypadat jednoduše božsky!

Co pěkného na sebe?

Ke štědrovečerní večeři je zvykem usedat svátečně vystrojeni, díky čemuž ještě více podtrhnete jedinečnost tohoto okamžiku. Neostýchejte se proto potěšit samy sebe a kupte si něco pěkného na sebe. Nejjednodušší variantou jsou samozřejmě šaty, které podtrhnou vaši ženskou krásu i přednosti. Hodí se i sukně s nějakou pěknou halenkou, případně k hezké blůzce můžete obléknout slušivé kalhoty. Na nákup oblečení vyrazte s předstihem, ať máte dostatek času najít to pravé ořechové.

Bosá nebo obutá?

To záleží na vás a na tom, jak to u vás doma chodí. Jestliže jste zvyklí doma boty nenosit, můžete se spokojit se silonkami nebo silonovými ponožkami. V případě, že se chystáte k večeři obout, je to jedinečná příležitost k tomu, vytáhnout sváteční lodičky, které si obujete jen párkrát za rok. Anebo si kupte nové!

I na účesu záleží

Co by to bylo za dokonalou vizáž, pokud byste se zaměřili jen na oblečení, kdežto na hlavě byste měli mastný drdol nebo byste svou hřívu jen tak stáhli do drdolu. Určitě se snažte vše stihnout tak, abyste se zvládli vykoupat, umýt si hlavu a vytvořit si nějaký pěkný účes. Vzhledem k tomu, že většinu z nás na Štědrý den honí čas, nemusíte vymýšlet nic složitého. Upravené vlasy by ale měly být samozřejmostí.

Líčení je příjemná tečka

Když už se tak krásně vystrojíte a učešete, myslete určitě i na make-up. Stejně jako u účesu platí, že s největší pravděpodobností nebudete mít čas na to, abyste strávila hodinu před zrcadlem. Bohatě tedy postačí řasenka, tužka na oči a na líčka trochu tvářenky.

Spread the love
  • 5