home Dárky Česká přírodní kosmetika je sázkou na jistotu

Česká přírodní kosmetika je sázkou na jistotu

Chcete své pokožce a pleti dopřát, jen to nejlepší? Není vám lhostejné životní prostředí a rádi podpoříte ekologické a kvalitní suroviny, které ho nijak neohrožují? V tom případě je pro vás česká přírodní kosmetika trefou do černého. Veškeré suroviny, ze kterých vyrábíme, naši přírodní kosmetiku, pocházejí především z ekologického zemědělství, případně jsou volně dostupné v přírodě, jako takové. Co vás rovněž potěší je i fakt, že žádný z našich výrobků není testován na zvířatech a nejsou při jejich výrobě použity žádné suroviny, které by měli, co dočinění s mrtvými zvířaty. Vorvaňovinu, zvířecí kolagen ani glycerin v našich produktech totiž nenajdete.

České produkty od renomovaných výrobců

Česká přírodní kosmetika je v tomto případě rozhodně značkou kvality a to ve všech směrech. Neobsahují totiž absolutně žádné barvicí, konzervační, syntetické ani vonné látky. Parafín, silikony ani jiné ropné produkty, u nás rozhodně nehledejte. V současné době, kdy je trh přehlcen výrobky, které neodpovídají tomu, co píše etiketa a obsahují abnormálně velké množství škodlivých látek, které způsobují celou řadu zdravotních obtíží, je takováto přírodní vzpruha ve formě kvalitních produktů, více než žádaná. Geneticky modifikované suroviny, které obsahuje valná většina komerčních výrobků, je známkou toho, že zdravá a především šetrná péče o pleť a celkově o pokožku, je na našem trhu více než potřebná.

Pečujte o své zdraví

Pouze už jen tím, že ráno vyjdeme ze svého bytu, produkujeme do našeho těla celou řadu škodlivin. Ty si potom nevědomě na své tělo i aplikujeme a to v domnění, že děláme něco dobrého pro naše zdraví. Pravý opak je ovšem pravdou. Celá řada chemických výrobků a to i těch, které se zprvu tváří jako čistě přírodní, obsahují celou řadu chemických UV filtrů, parabenů a elektronových nosičů. Ty postupem času na naše tělo působí v negativním slova smyslu a mohou nám způsobit i fatální zdravotní komplikace. Dbejte proto na to, čím o své tělo pečujete a spoléhejte se pouze na kvalitní a léty prověřené výrobky, jakými jsou například ty naše.

Spread the love
  • 5