home Dárky, Tipy Knižní tipy pod stromeček

Knižní tipy pod stromeček

Zatímco názory na potřebu měkkých dárků pod stromečkem se různí, většina se jistě shodne, že bez knihy se neobejdou žádné Vánoce. Navzdory nejmodernějším technologiím má kniha stále své jedinečné kouzlo, a pokud váháte, kterou letos vybrat, abyste udělali opravdovou radost, pak neustávejte ve čtení dnešního článku.

Pro děti 

Děti tráví čím dál tím více času na mobilech a počítačích, tedy právě ony by měly pod stromečkem najít knihu, kterou si se zájmem přečtou. Jasná volba v tomto případě, zkuste Manolito a blbeček. Tuto knihu ocení každé dítě, zejména pak to, které má doma mladšího sourozence. Chybu ale rozhodně neuděláte ani kterýmkoliv z předchozích dílů celosvětově oblíbené série.

Pro muže

Už žádné ponožky pro dědu a kravata pro manžela či přítele, poletí do skříně rychlostí blesku. Letos vsaďte na dobrý knižní titul, který neodloží, dokud nepřečtou poslední stránku. Mají rádi drama? Pak zkuste thriller, který hltá celý svět, jmenuje se Poslední dívka a zaručujeme vám, že při jeho čtení se nudit rozhodně nebude nikdo. Další kniha, která v knihovně milovníků detektivek nesmí chybět je Nežádejte o milost. Toto špionážní drama s politickou zápletkou je také jasnou trefou do černého. Máte doma věrného fanouška skupiny U2? Pak tyto Vánoce máte o dárku rozhodnuto, kupte mu U2 minulost, přítomnost, budoucnost a budete za ženu roku 🙂

Pro ženy

I pro ženy máme hned několik zaručených tipů, aby nezůstaly pod stromečkem bez knihy, jež budou moci přes svátky zaslouženě číst. Co takhle některou z kuchařek, těch není nikdy dost, zejména těch, které mohou usnadnit každodenní vaření. Miluje vaše rodina pizzu, pak to může být právě kniha Rychlé večeře PIZZA nebo jiný z titulů této série. I ženy mají rády napětí, kupte třeba novinku jménem Sedmé dítě. Zajímavý příběh, který začíná dávno v minulosti v jednom dětském domově. Jaké tajemství skrývá a jak propojuje dnes již dospělé lidi? To vše se začne pomalu rozkrývat ve chvíli, kdy je poblíž dětského domova nalezena mrtvá žena… A pro fanynky charismatického Clinta Eastwooda bude tím nejlepším dárkem Clint – Retrospektiva. A na závěr ještě jeden horký tip pro milovnice knihy a seriálu Cizinka, je tu kniha Mořeplavec, tu musí každá z nich mít!

Máte z čeho vybírat, tak neváhejte a nakupte klidně z pohodlí vašeho domova třeba zde

Spread the love
  • 5