home Móda a styl Chcete darovat náramky z minerálů? Zjistěte si něco víc o jednotlivých kamenech

Chcete darovat náramky z minerálů? Zjistěte si něco víc o jednotlivých kamenech

Darovat někomu náramek z minerálních kamenů je bezesporu dobrý nápad. Tento originální, leč naprosto osobní dárek nejen, že udělá radost, ale také dá člověku pocit, že ho opravdu dobře znáte a že mu rozumíte. Při výběru tohoto módního doplňku se vás totiž zeptají na jedno, a sice jakého je obdarovaný znamení nebo co ho zrovna tíží. Vy tak můžete vybrat náramek opravdu na míru tomu, komu chcete udělat radost.

Čaroit pro překonání strachu

Jinými slovy platí, že vždycky si předtím, než pípnete kartou o platební terminál zjistěte, co daný kámen umí nebo jaké jsou jeho vlastnosti. Například pokud chcete obdarovaného zbavit strachu, doporučujeme sáhnout po náramcích s kamenem jménem čaroit. Ten má totiž doslova v popisu práce vynasnažit se, aby nechtěný strach ze života jeho nositele velice rychle odešel. A nezáleží na tom, čeho se strach, často potlačovaný, týká. Mohou za něj moct těžké životní situace nebo cokoliv jiného.

Howlit je nepodmanitelným štítem proti stresu

Hledáte náramky z minerálů spíše designového charakteru? Pak vám jednoznačně učaruje howlit, který je z velké části tvořen vápníkem, i proto má výraznou bílou barvu s šedým žíháním. Působí jako fantastický štít proti stresu čili jeho um se hodí prakticky vždycky. Pokud bychom měli zmínit konkrétní znamení, pro která je jako dělaný, uvedeme Váhy, Vodnáře a Raka.

Korál spojuje člověka s přírodou

Mezi vůbec nejoblíbenější minerální kameny patří také korál, který je organického původu. Věří se už po dlouhá staletí, že má jeho nositele spojovat s přírodou, a to po všech stránkách či úrovních bytí. Je jedinečného složení, které má poskytovat ochranu zubům, nehtům i našim vlasům. Obecně se tvrdí a věří v to, že má dodávat člověku energii potřebnou k dosažení všech cílů.

Spread the love
  • 5