home Dárky Čím udělat radost mamince? 5 tipů na dárky

Čím udělat radost mamince? 5 tipů na dárky

Máma. Nejdůležitější člověk v životě mnoha z nás. Byla u všech našich důležitých životních rozhodnutí, u prvních pádů, zklamání z lásky. Radovala se s námi ze všech školních i pracovních úspěchů a podala pomocnou ruku, když jsme to potřebovali.

Mámy toho pro nás udělaly tolik, že je třeba jim to oplácet. Udělat radost jim můžeme všemožně. Mámy nemusí zrovna slavit narozeniny, svátek nebo den matek, aby byl důvod koupit jim dárek. Přečtěte si tipy na dárky pro mámy, mohou se pro vás stát inspirací.

5 tipů na dárky

1.     Šperky

Je vaše maminka parádnice za každé situace? V tom případě jí udělá radost šperk. Vybírat můžete z velké nabídky. Ať už se rozhodnete pro prstýnek, řetízek nebo náušnice, neudělá krok vedle.

Můžete se také porozhlédnout po ozdobné broži. Pokud máte pocit, že má vaše maminka ve své domácí sbírce šperků víc než dost, pořiďte jí třeba šperkovnici, ať je má všechny kam uložit!

2.     Kosmetika

Každou ženu, nejen maminku, můžete potěšit dárečkem jako je kosmetika. Vyhněte se drogerii a porozhlédněte se po kvalitní kosmetice na internetu nebo v kamenných obchodech. Určitě narazíte na vůně nebo krémy, které by padly do oka i vaší mamince.

3.     Tričko s potiskem

Pokud vaše máma nezkazí žádnou legraci, je jako vaše kamarádka a rozdala by se pro vás, mohlo by ji udělat radost tričko s vlastním potiskem.

Můžete se rozhodnout například pro potisk Nejlepší máma na světě, Super máma nebo vybrat něco osobitějšího, například hlášku, kterou vaše maminka často opakuje.

4.     Knihy

Čte vaše maminky? Tak to máte s dárkem jednoduché! Vyrazte do knihkupectví a poraďte se o bestsellerech v žánru, který vaší maminku zajímá. Dobrou knihou s poutavým příběhem potěšíte v každém případě.

5.     Zážitek

To, co bychom měli všichni sbírat jsou zážitky nikoli hmotné věci. Jestli máte pocit, že vaší maminku více potěší adrenalinový zážitek nebo návštěva wellness centra, pořiďte jí dárkový poukaz a darujte to nejcennější- zážitek.

A jestli chcete být za super dceru nebo syna, jděte do toho s mámou! Bude mít radost.

Spread the love
  • 5