home Móda a styl, Tipy Co by v kabelce nemělo chybět, aby vás nic nezaskočilo

Co by v kabelce nemělo chybět, aby vás nic nezaskočilo

Také se cítíte jako bez nohy, když nemáte svou kabelku u sebe? Když máte někam vyrazit třeba jen na chvíli, nedovedete si představit, že byste šla jen tak? Cítíte se jako byste snad byla nahá? Má to tak většina žen a je to zejména proto, že v kabelce obvykle ukrýváme náš malý svět. Tedy věci, které potřebujeme k tomu, abychom se cítili dobře. Peněženka a mobil jsou sice základ, ale těmi to rozhodně nekončí. Máme pro vás pár tipů, které jsme daly v redakci dohromady, možná v nich najdete inspiraci a přidáte to právě do té své kabelky.

co do kabelkyKapesníčky jsou základ, ideálně obyčejné a jedny kapesní vlhčené. Místo vlhčených je prima mít antiseptický gel či sprej, ideální věc, když nemáte příležitost si umýt ruce a chcete si dát něco dobrého. Malé zrcátko spolu s vaším make-upem, tužkou na oči a leskem na rty nebo rtěnkou. Poslouží skvěle ve chvíli, kdy už od ranního líčení uplynula dlouhá doba. Deodorant – v horkých dnech nutnost. Stačí se opláchnout a opět nanést a budete se cítit svěží jako po vysprchování. Mátové bonbony nebo žvýkačky – vysvětlení netřeba 🙂 Hřeben a gumička do vlasů nebo raději hned dvě. Není nic otravnějšího než nalepené zpocené vlasy, když třeba  zrovna musíte v létě dobíhat tramvaj. Hygienické potřeby, kdyby náhodou, tampon se do kabelky vejde vždy. Tužka. Bez papíru se obejdete, ten můžete sehnat kdekoliv, poslouží vám leták či kousek novin, ale tužku na ulici seženete těžko.  Skládací nákupní tašku. Super věcička. Lehká, nezabere místo a znáte to, jdete přece jen pro mléko a dva rohlíky, to poberete a … No a co na závěr? Samozřejmě přítele v nouzi nejvyšší, několik léku na bolest. Když je nebudete potřebovat vy, pak možná některá z vašich kamarádek či kolegyní.

Tak takhle bychom to asi viděly my a co vy a vaše kabelky? Bez čeho nikdy neopustíte dům vy? Co na našem seznamu chybí právě vám?

Spread the love
  • 5