home Doplňky, Móda a styl Dámské kabelky, jak je vybrat?

Dámské kabelky, jak je vybrat?

Nejelegantnější doplněk pro každou ženu. Dámské kabelky prostě letí bez ohledu na desetiletí, byť se jejich barevné provedení nebo střih samozřejmě rok od roku hodně mění. Na co se zaměřit při jejich výběru? Samozřejmě, každá pravá dáma tuší, co jí sluší na rameni nejvíce, ale pojďme si dát k dobru několik těch opravdu obecných rad.

model-993911_640

Dámské kabelky na sezonu nebo více let?

Je nejdůležitější otázkou to, co od kabelky očekáváte? Bezesporu ano! Kabelka může sloužit jen jednu jedinou sezonu a podobat se aktuálním módním trendům co nejvíce, zvolit ale v obchodech můžete samozřejmě i něco nanejvýš nadčasového! Velké kabelky jsou naprosto ideální na cesty, ty malé na procházky do města nebo třeba rande, pracovní pohovor, obecně jakékoliv kratší společenské příležitosti.

Kam vlastně chcete kabelku nosit? Bude to jen schránka na papírové kapesníčky a peněženku, případně hodláte v kabelce unést i nějaký menší nákup domů? Při výběru kabelky si dobře rozmyslete i materiál. Každý je trochu jiný, takže to znamená jediné – odlišná údržba a samozřejmě bohužel i životnost materiálu.

Barevné sladění je opravdu klíčové

Veledůležitá je i barva dámské kabelky, ta by měla sdílet stejnou vlnu s ostatními kusy oblečení a doplňky. Barvy mohou být různé – buď klasická kůže, vícebarevný vzor, ale také jednobarevné provedení. Záleží prostě na konkrétním vkusu! Dámské kabelky jsou na trhu sportovní, elegantní, luxusní, kožené či značkové, stačí se porozhlédnout.

Vyplatí se investovat i do takzvané nadčasové kabelky, která nebude určena jen pro nošení během jedné sezóny. A praktické rady? Pokud máte souměrnou postavu, byla by chyba nosit velké kabelky. Široké boky rovná se kabelka s krátkými uchy, postava pak vypadá více symetricky. Vysoká a štíhlá postava, tam bude nejlepší kabelka XXL velikosti.

Spread the love
  • 5