home Dárky, Doplňky, Móda a styl, Tipy Dámské peněženky

Dámské peněženky

Věc módy, ale i maximální praktičnosti. Dámské peněženky nejsou jen schránkou na bankovky a mince, ale musí se do nich vejít také kreditky nebo navštívenky. Důležitý je také vzor a barevné provedení, peněženka se prostě musí líbit. A v neposlední řadě je klíčové, aby šlo o ekonomický nákup. Přeci jen, většinu času bude v kabelce nebo kapse, takže není asi důvod vytahovat pětitisícovou bankovku jen tak. Peněženky ve slevě proto potěší asi všechny ženy!

bag-1050598_640

Dámské peněženky rovná se pestrý výběr

Tolik provedení, tolik možností! Peněženky pro dámy nabízí stovky, ba tisíce různých vzorů. Létající ptáci, květiny, magické ornamenty, pravá kůže nebo syntetický materiál vysoké jakosti. Nesmí chybět ani praktické přihrádky – žeton do nákupního vozíku, vizitky, platební či zákaznická karta. A v neposlední řadě, malá přihrádka na drobné, ty se totiž hodí vždycky, minimálně do automatu s kávou nebo sušenkami.

Libo menší příruční model?

Rozvažte také, jakou by měla mít peněženka ideálně velikost. Menší čtvercový model nebo třeba větší obdélníkový? Jde o dva nejčastější modely na trhu, typově se neliší od klasických pánských. Na výběr máte i další kritérium – konkrétně to, jak se peněženka bude zavírat. Uzavírání na zip, přezku a například i magnetické patenty. Vše je maximálně bezpečné, vše se jednoduše používá. Záleží jen na Vás!

Dámské peněženky vyžadují estetické sladění všech svých prvků, pro ženu nebude problémem poznat ten pravý model už na dálku. A co takhle barva? Ta by rozhodně měla ladit s oblečením, ale také kabelkou, kterou nosíte nejčastěji. Velmi oblíbené jsou černé, hnědé, béžové nebo koňakové peněženky. Výsledek musí být perfektní, neexistuje, že by ho snad mohl někdo přehlédnout. Peněženka je doplněk, co musí zvýraznit Vaši osobnost.

Spread the love
  • 5