home Dárky, Tipy Dejte šanci i levnější kosmetice, může vás příjemně překvapit

Dejte šanci i levnější kosmetice, může vás příjemně překvapit

Cien - noční péčeUtrácíte tisíce za kosmetické přípravky z přesvědčení, že právě a jen ty vám pomohou v cestě ke krásné a zdravé pleti? Ano, péče o pleť a o celkový vzhled je v dnešní době zcela nezbytné a je to vlastně běžná součást denní hygieny a rituálů. Ovšem otázka zní, zda jen ty krémy a jiné přípravky, které stojí stovky i tisíce korun jsou ty jediné a pravé. Mnoho žen má za svůj dosavadní život zkušenost s různými přípravky od všech možných firem. Některé vyhovovaly více, jiné méně. Rozdíl v cenách je často propastný a tak jsme se rozhodli, že zkusíme na vlastní kůži otestovat levnější řady kosmetiky, abychom zjistily, zda je to na úkor kvality a byly jsme velmi překvapené.

ellie kosmetikaOsm žen se rozhodlo vyzkoušet vlastní značku drogerie DM – Balea, TETA – Ellie a pak tu z obchodu LIDL- Cien. Věkový rozptyl byl 27 až 67 let. Testovaly se čistící přípravky, noční a denní krémy, tělová mléka a másla a opalovací krém. Z čistících přípravků si nejvíce chválily Micelar Cleasing Solution 3v1 Ellie. Ten odličuje a tonizuje a zanechává pleť krásně jemnou a čistou. Ellie nabízí ještě oční odličovač, ten už tolik nebodoval. Kosmetika od Balea získala nejvíce bodů za šampon na tmavé vlasy a oblíbené byly také kuličkové deodoranty. Cien z Lidlu si získal téměř všechny dámy svým denním a nočním krbalea kosmetikaémem. Navzdory své (na první pohled relativně hutné) konzistenci se velice rychle vstřebává a pleti doslova svědčí. Tělové mléko od Cienu je bezkonkurenční, krásně se nanáší a vstřebává. Jedinou nevýhodou je, že se neprodává s dávkovací pumpičkou, tu mají tělová mléka Ameté z Tety a také rozhodně stojí za koupi.

Zkuste změnu a nenechte se ošálit cenou. Pokud vám to uniklo, tak krémy Cien dokonce před několika lety zvítězily v D-Testu v porovnání s mnohem dražší (značkovou) kosmetikou měly prokazatelné množství koenzymu Q-10 a podobně dopadl i test opalovacích krémů. Určitě stojí za vyzkoušení a podobných je mnohem více, vyzkoušejte je a napište nám své zkušenosti.

Spread the love