home Tipy Dobrý hodinový manžel může i zachránit vztah

Dobrý hodinový manžel může i zachránit vztah

Trend hodinovým manželů přišel do naší země už před několika lety, nejprve se na takovou profesi či formu vedlejšího zaměstnání hledělo tak trochu skrz prsty, ale postupem času jej začalo využívat stále více lidí. A ostatně, proč ne. Už dávno totiž neznamená, že když si zavoláte na pomoc hodinového manžela, stojí ten váš nutně za starou bačkoru. Každý je šikovný na něco jiného a muž není méně mužem, když nedokáže přidělat poličku a jakékoliv nářadí se v jeho rukou promění v sebevražedný nástroj a nezřídka i ve zbraň hromadného ničení.

hodinový manžel - tělo článku

Každá domácnost se občas neobejde bez nějakých nutných oprav či úprav a pokud nejsme v tomto ohledu zrovna šikovní, je hodinový manžel tím nejelegantnějším řešením. Velmi často je dostupný ve vaši lokalitě a hodinová sazba se nedá srovnat s tou, kterou by si naúčtovala specializovaná firma. Hodinových manželů je v současnosti doslova plný internet a v poslední době se objevily i servery, které nabízejí služby lidí, kteří si rádi přivydělají a to napříč obory. Můžete tak poptat či nabídnout výpomoc se zahradou, nechat si opravit pračku, nechat se přestěhovat či odvézt větší předmět z místa na místo a podobně.

Při hledání jsme narazili například na stránky www.supersoused.cz, jedná se o stránky, které nabízejí systém tzv. sousedské výpomoci. Ta ale sahá daleko za hranice sousedství a můžete tak poptat nebo nabídnout práci po celé zemi. Ať už prostřednictvím hodinového manžela nebo jinak můžete snadno pořešit věci, které vás doma už dlouho trápí a nechat je rychle opravit aniž byste se kvůli tomu doma hádali nebo jste trávili hodiny času tím, že se je budete snažit spravit vy sami. Říct o pomoc je přece tak snadné a ještě můžete mít dobrý pocit z toho, že jste někomu dali vydělat trochu peněz. Spojíte tak příjemné s užitečným jak se říká a čas můžete strávit lépe a ve dvou třeba někde v přírodě.

Spread the love
  • 5