home Móda a styl, Tipy Ideální kousky na podzim. Už je máte?

Ideální kousky na podzim. Už je máte?

Podzim tu bude co nevidět. Jen co skončí babí léto, které je letošní rok poměrně studené a nepříznivé, přihlásí se o slovo nejbarevnější období v roce a převezme tak nadvládu nejen nad počasím, ale i nad naším šatníkem. Ještě než se tak stane, máte jedinečnou příležitost se na tuhle změnu přichystat a být tak o krok napřed. Co kdybychom si teď řekli, jaké kousky vám letos na podzim rozhodně nesmí chybět?

Kožená bunda

Nemít v šatníku koženou bundu je považováno za módní přešlap. Nedovolte, aby si na vás módní policie ukazovala prstem a rychle tento faux pas napravte. Kožená bundička je totiž na podzim ideální. Zahřeje ve dnech, kdy se počasí rozhodne nás trochu pozlobit a vašemu looku dodá ten správný šmrnc. Vsaďte buď na černou klasiku, nebo na některý zemitý odstín.

Kostkovaná sukně áčkového střihu

Na podzim není na sukně ani zdaleka pozdě a my vám radíme mít po ruce krátkou sukni áčkového střihu zdobenou kostkovaným vzorem. Připomíná to sice módu školaček a vy možná nabudete dojmu, že se vracíte na půdu školy a jste nuceni nosit uniformu – podle nás se ale letos na podzim bez tohoto kousku jednoduše neobejdete.

Vesta s kožíškem

Vesta k podzimu patří. O tom není pochyb. Mezi letošními trendy se proto objeví vestičky zdobené ovčí vlnou, která nejen zahřeje během studených dní, ale zároveň dodá vestě šmrnc. Nejlépe uděláte, pokud vsadíte na šedou vestu s bílým kožíškem, což vytvoří velice zajímavý kontrast. Vestu pak můžete nosit k sukni, legínám i džínům.

Rolák

Roláky se opět vrací do módy, o čemž se již brzy přesvědčíte na vlastní kůži. Roláky ušly pořádný kus cesty a jejich proměna je takřka dech beroucí. Nebojte se vsadit na rolák s dlouhým rukávem, ke kterému můžete obléknout džíny s vysokým pasem a již zmíněnou vestičku. Váš look bude perfektní!

 

 

Spread the love