home Dárky, Tipy, Vztahy a rodina Jak oslavit výročí?

Jak oslavit výročí?

Oslava výročí vašeho manželství nebo vztahu se nezastavitelně blíží a vy víte, že to letošní rok nechcete odbýt podomácku připravenou večeří  a romantickým filmem. Máte pocit, že si tento den žádá mnohem více, nežli jen společnou koupel při svíčkách. Jak tedy oslavit výročí, když je vaším přáním, aby se jeho oslava stala něčím výjimečným? Čtěte dál, poradíme vám!

Romantický pobyt pro dva

 

Ačkoli možná netoužíte po klasice, je něco úplně jiného slavit výročí doma a odjet se svou polovičkou na víkend na nějaké pěkné místo. Romantické pobyty pro dva jsou velmi žádaným způsobem, jak vkusně a netradičně oslavit společné soužití. Stačí si jen vybrat hotel s vhodným programem – vířivka, sauna, večeře, degustace vína, masáže.

Netradiční večeře

 

Sice jsme hned na začátku dnešního článku naznačili, že možná nechcete oslavit výročí domácí večeří, ale zajít na večeři do luxusní restaurace je něco úplně jiného. A pokud netoužíte po romantické atmosféře, pojměte to jinak! Zajděte si do restaurace, o které jste možná vždycky jen mluvili, ale nikdy  ji nenavštívili. Co třeba vyzkoušet mořské plody, oblíbené sushi nebo vsadit na nějaký kulinářský experiment?

Erotická masáž pro dva

 

Pokud ani jednomu z vás nechybí odvaha a chcete ve svém vztahu vyzkoušet něco nového, zajděte si společně na erotickou masáž. Samozřejmě tento zážitek není pro každého. I přes to jsou ale párové erotické masáže stále vyhledávanější a většina partnerů je hodnotí kladně. Tato zkušenost dodá vašemu vztahu šťávu, posune vás zase o krok dál a ještě více vás sblíží. Neabsolvujte ji ale v případě, kdy jeden z partnerů nesouhlasí – požitek by pak nebyl to pravé ořechové a navíc by mohlo dojít i k rozpadu vztahu, což by byla škoda.

 

Spread the love