home Dárky, Doplňky, Tipy Jak vybrat vhodný parfém na jaro?

Jak vybrat vhodný parfém na jaro?

Někdo je při výběru parfému konzervativní a zůstává u osvědčené vůně, někdo zase preferuje změny a experimentuje. Je pravda, že s příchodem jara by těžkou zimní vůni měla nahradit lehká a svěží. Nejen šaty, ale i vůně dělají člověka. Parfém toho o člověku mnohé vypoví. V následujících řádcích proto zmíníme praktické tipy, díky nimž najdete parfém korespondující s vaší osobností.

parfém

Značkové a „no name“ vůně

Současný trh nabízí pestrou škálu výrobků mnoha známých i neznámých značek. Co parfém, to jiný charakter vůně. Můžete si vybrat z tisíců parfémů, jež se budou lišit svou vůní, intenzitou a také cenou. Měla byste se řídit zlatým pravidlem a sáhnout po takové vůni, která je příjemná vám i okolí. Je důležité respektovat aktuální roční období. V teplejším počasí se hodí především lehké a ovocné aroma, kdežto v zimních dnech vsaďte naopak na silnější vůni.

Parfém by měl podtrhnout ženskost a zvýšit sebevědomí. Není důležité, zda si koupíte luxusní vůni či levný kousek. Aroma světoznámé značky může bez problémů porazit i cenově dostupnější parfém.

Vyzkoušejte, jak parfém voní

Není dobré objednávat parfém naslepo. Možná se vám líbí flakón, nicméně vůně se vám může zprotivit. Ačkoliv si parfém koupíte na internetu za příznivější cenu, měla byste navštívit nejprve nedalekou parfumerii a jednotlivé vůně vyzkoušet. Jelikož se čich velmi rychle znaví, otestujte maximálně tři vůně. Také myslete na to, že jeden parfém voní na každé ženě jinak, proto je nejlepší vůni zkoušet na sobě.

Vyberte si osobitý parfém

Chcete-li si koupit parfém, jež bude na míru vaší osobnosti, doporučujeme přečíst si článek na téma parfém, který byl zveřejněn v online magazínu divky-zeny.cojevakci.cz. Za zhlédnutí stojí také magazín coolzine.cojevakci.cz, který se zaměřuje na módu, kulturu a internet. A nesmíme opomenout ani magazín svetemzvirat.cojevakci.cz, kam zavítají především milovnice zvířátek.

Spread the love
  • 5