home Psychologie, Vztahy a rodina Věštění online již od 13Kč za minutu – poznejte svou budoucnost

Věštění online již od 13Kč za minutu – poznejte svou budoucnost

Věštění online již od 13Kč za minutu – poznejte svou budoucnost

 

Věštění online přichází s možností živého výkladu již od 13Kč za minutu. Věštění online je 1. věštecký portál, kde s vámi profesionální kartáři, astrologové a numerologové mohou komunikovat přes internet pomocí mikrofonu a webkamery.

Věštění online

 

 

Věštění online vás může navést na správnou cestu

 

Dnešní doba se vyznačuje velkými změnami, které se dotýkají každého člověka. Změny přichází často nečekaně, bez předchozího upozornění a především k lidem, kteří po nich vůbec netouží.  Ze zdánlivě bezvýchodné situace hledají tito lidé pomoc a radu u různých věštců a jsou schopni utrácet velké peníze za jakoukoliv pomoc nebo pouhé ujištění, že vše dobře dopadne. Věštění online je schopno vám tuto pomoc nabídnout díky zkušeným astrologům, numerologům a kartářům, kteří jsou na věšteckém portálu Věštěníonline.cz

 

 

Jak služba Věštění online funguje?

 

I když služba věštění online funguje teprve rok, získává si rychle nové zákazníky, z nichž se 60% pravidelně vrací s novými žádostmi o radu nebo jen pro povzbuzení a ujištění o tom, že už brzy přijdou lepší časy.

Věštění online sklízí úspěch i díky přijatelným cenám. Zákazník si může vybrat mezi různými délkami výkladu od 5 minut do 1 hodiny a tarify od 13,- Kč do 26,- Kč za minutu. Právě těmito cenami je služba výjimečná a bezkonkurenční. Kdo by si však myslel, že za několikrát levnější službu, než jaké nabízí podobné věštecké stránky, získá jen průměrnou kvalitu výkladu, bude příjemně překvapen. Službu zajišťují profesionální věštci, kteří jsou pečlivě prověřeni a musí splňovat několik podmínek, z nichž můžeme jmenovat například nutnost dlouhodobé praxe, profesionální přístup bez osobních názorů a samozřejmě loajalitu.

 

Pro klienta je také příjemné vizuální spojení s věštcem, při kterém se ztrácí pocit anonymity a na vlastní oči vidí, že zvolený věštec mu věnuje absolutní pozornost. Pokud však klient chce zůstat v anonymitě, prostě nezapne kameru. Tak je zachována možnost svobodné volby podle nálady i požadavků každého volajícího.

Mimo poradenství ale služba zahrnuje ještě další nabídky. Na stránkách Věštěníonline.cz najdou čtenáři magazín se zajímavými články s esoterní tématikou nebo se mohou zúčastnit některého ze seminářů, které Věštěníonline.cz pořádá.

 

Věštění online zdarma

 

Úplnou novinkou, která jistě zaujme, je možnost získat výklad zdarma v hodnotě 390,- Kč. Stačí pouze přivést nového klienta a ten, kdo úspěšně tuto službu doporučil, si může zcela zadarmo vybrat věštce a položit mu otázky, na které chce znát odpověď.

 

 

Pro koho je služba věštění online vhodná?

 

Pro každého, kdo má přístup k počítači s běžným audio-vizuálním vybavením, si může tuto bezkonkurenční službu vyzkoušet. A pokud ho zrovna netrápí žádné starosti a nepotřebuje odpovědi na konkrétní otázky, pak jistě neprohloupí, když se podívá na stránky Věštěníonline.cz a zalistuje třeba magazínem, kde ho jistě upoutají zajímavé články a názory.

 

Spread the love
  • 5