home Doplňky, Tipy Japonská manikúra – nevšední styl pro nevšední dámy

Japonská manikúra – nevšední styl pro nevšední dámy

Slyšeli jste o japonské manikúře? V poslední době se tato manikúra, které se přezdívá také P-Shine stala velkým hitem ve světě. A není se čemu divit. Japonská manikúra představuje celou řadu výhod, se kterými vás rádi seznámíme v následujícím článku.

Výhody japonské manikúry

Přirozený vzhled

Japonská manikúra je založena na přirozeném vzhledu nehtů. U gelových či akrylových nehtů na první pohled poznáme, že nejsou „pravé“.  To se o japonské manikúře říci nedá. V tomto směru je opravdu nevšední. Metoda nepoužívá žádné syntetické chemikálie.

Příznivý vliv na zdraví nehtů díky přírodním materiálům

Metoda využívá přírodních produktů jako je včelí vosk, mateří kašička nebo třeba prášek z lastur. Nehty jsou tedy velmi důkladně vyživovány. Díky vitamínům působí příznivě na lámavé a roztřepené nehty.

Je vhodná pro ženy i muže

Ne každá manikúra je vhodná také pro muže. Ale i muži chtějí, aby jejich nehty vypadaly pěstěně a upraveně. Mnoho z nich má problémy s nerostoucími nebo vysoce lámavými nehty. A právě pro ně je japonská manikúra velmi vhodná. Pokud by se pánové styděli, že docházejí na manikúru, můžeme je uklidnit. Kromě toho, že nehty budou velmi zdravě a upraveně vypadat, nikdo nepozná, že se jedná o japonskou manikúru.

Jak se postupuje při japonské manikúře?

Základem je takzvaný P-Shine pilník. Jeho hlavním úkolem je sjednotit a odmastit nehtovou destičku. Poté je na nehty nanášena speciální pasta, která obsahuje již výše zmiňovaný včelí vosk a mateří kašičku. Včelí vosk je bohatý na vitamín A, v mateří kašičce je nejvíce zastoupen vitamín B, C a  většina vitamínů S-komplexu. Pasta je zaleštěna do nehtu a vyhlazena. Nakonec je na nehty nanesen pudr z lastur, který nehtu dodává lesk a chrání jej. Aplikovat pastu stačí pouze jednou za čtrnáct dnů. Navštívit můžete profesionální salon, nebo se celou metodu naučit sami v pohodlí domova. P-Shine pak postupně odrůstá s vaším nehtem.  Věříme, že vás japonská manikúra zaujala!

Spread the love
  • 5