home Móda a styl Každá žena potřebuje alespoň 3 druhy kalhot. Máte je?!

Každá žena potřebuje alespoň 3 druhy kalhot. Máte je?!

Kalhoty bezesporu patří mezi stálice každé dámské šatní skříně. Obecně platí, že by každá žena měla mít alespoň 3 druhy kalhot. S nimi pak může vytvářet slušivé outfity a nikdy nebude muset řešit, že nemá co na sebe. A teď ruku na srdce, milé dámy: našli bychom i ve vašem šatníku 3 odlišné druhy kalhot, nebo jste tak trochu pozadu?!

·        Cigaretové kalhoty

Mají sice trochu úsměvný název, ale ve vaší skříni by neměly chybět. Kalhoty cigaretového střihu poznáte podle rovných nohavic a puků, jejichž žehlení nemají hospodyňky zrovna v lásce. Cigaretové kalhoty lze považovat za jakousi klasiku, která má v ženské módě už své čestné místo a jak se zdá, budou trendy i nadále. O důvod navíc, proč si právě tyhle krásky pořídit a naučit se je nosit.

·        Culottes kalhoty

Že takový název slyšíte poprvé? Pak si ho určitě zapište do seznamu pojmů, protože se vám zaručeně bude hodit! Culottes kalhoty jsou typické svými širokými nohavicemi (ale pozor, nezaměňovat s klasickými zvonáči) a délkou ke kolenům. Na první pohled vás možná až tak nezaujmou, ale jakmile jim přijdete na chuť, možná už nebudete chtít nosit žádné jiné.

·        Chinos kalhoty

Chinos kalhoty jsou vlastně označením pro plátěné kalhoty, které se v pase řasí a u nohavic jsou zase zúžené. I tenhle typ kalhot je na první pohled netradiční a ne všem musí nutně padnout do oka. I přesto chinos kalhoty, které původem patřily do vojenského šatníku, řadíme na náš pomyslný seznam. Uvidíte, jestli se vám zalíbí nebo ne.

·        Cargo kalhoty

Líbí se vám vojenský styl oblékání? Pokud ano, pak se vám určitě zalíbí i cargo kalgoty, které jsou svým designem poměrně složité. Poznáte je podle výrazných kapes, které postavu na pohled rozšiřují. Rozhodně se nehodí k ženám, které mají postavu typu hruška, jež je sama o sobě v oblasti boků poměrně široká a kapsy navíc by ženám jen zbytečně uškodily.

Spread the love
  • 5