home Tipy, Zdraví, Zdraví Lifting se vstřebatelnými nitěmi – invazivní a šetrná metoda pro vyhlazení obličeje

Lifting se vstřebatelnými nitěmi – invazivní a šetrná metoda pro vyhlazení obličeje

Ukažte prstem na ženu, která by ani v pokročilém věku nechtěla vypadat pořád stejně tak krásná a přitažlivá, jako když byla mladá. Je pravda, že čas se na nás drze podepisuje a na našem vzhledu zanechává viditelné stopy v podobě vrásek nebo povislé kůže. Mnoho žen se bojí dívat do zrcadla, aby se jim nenaskytl pohled na staře vyhlížející obličej, kterému chybí svěžest, pružnost i živost.

A víte co? I když k vám byl zub času nelítostný a váš věk se odráží ve vaší tváři, můžete dosáhnout mladistvějšího a zářivějšího vzhledu. Chcete vědět jak?

Každý ví, co je to lifting

Lifting obličeje je pro mnoho žen takovým malým tajemstvím. Jeho úkolem je pozvednout a vypnout povadlou kůži a postarat se o to, že daná žena bude působit mladší. I když věk v její občance možná bude tvrdit něco jiného.

Znáte ale lifting se vstřebatelnými nitěmi? Tato invazivní a šetrná metoda vám může pomoci vypadat přesně tak, jak si přejete, i když už máte svá léta a proces stárnutí je u vás v plném proudu.

Viditelná korekce obličejových obrysů

Lifting se vstřebatelnými nitěmi je ideální volbou pro ty, které trápí pokleslé obočí, povislá kůže v oblasti krku nebo třeba nevzhledné nosoretní záhyby. Při této proceduře se používají např. nitě Silhouette Soft, které se s pomocí velice tenké jehly aplikují do povolených tkání, kde mají za úkol stimulovat a podporovat tvorbu potřebného kolagenu.

Nitě Silhouette Soft v těchto místech vytvoří tzv. kolagenovou kostru, neboli síť, která na sebe naváže kolagen, a tím zajistí vyplnění struktury pokožky. Pleť tak získá mladistvý vzhled a vy zase objevíte své ztracené sebevědomí.

Dlouhodobý efekt

Výhodou liftingu se vstřebatelnými nitěmi je skutečnost, že přetrvává opravdu hodně dlouho. Použité nitě Silhouette Soft se zcela bezpečně vstřebají během 6-8 měsíců, zatímco liftingový efekt bude přetrvávat klidně až 5 let. Nutno ještě dodat, že nitě Silhouette Soft nevyvolávají žádné reakce ani nepříjemné alergie.

Spread the love