home Cestování Když vás srdce táhne do Prahy aneb kde sehnat levné bydlení

Když vás srdce táhne do Prahy aneb kde sehnat levné bydlení

Za kariérou, vyšším platem, protože zde existuje více možností kulturního vyžití, když chcete lepší školy pro děti… Důvodů, proč se přestěhovat do hlavního města, je ještě mnohem více. Je to váš případ? Táhne vás srdce do Prahy, jenže vás trápí příliš vysoké ceny za nájem a bojíte se, že nebudete na bydlení mít dost peněz? Hoďte starosti za hlavu a podívejte se, jak funguje multifunkční ubytovací zařízení.

Ceny drží proklatě nízko

Za pronájem bytu v Praze se platí i desítky tisíc měsíčně, což je pro mnoho lidí výdaj z říše snů. Nemít kvůli tomu na další výdaje je šílenost, proto je hned na začátku lepší se poohlédnout po nabídce s nízkou cenou. A nemusíte se vůbec vzdávat vysokých požadavků na komfort. Platí to v případě, když se podíváte na nabídku Rezidence Topolová. Je to multifunkční ubytovací zařízení, které má byty na prodej Praha a sjednat si zde můžete i výhodný pronájem na celý rok.

Jedná se o garsoniéry a byty 1+1 nebo 1+kk. V případě pronájmu platí, že v jednom bytě mohou bydlet současně 3 osoby. Je velikou výhodou, že se skládá jen jedna kauce, a to ve výši (pouhých) 10 000 Kč. Běžně totiž musíte pronajímateli dát kauci ve výši až 3 měsíčních nájmů.

Oblíbená lokalita a perfektní spojení

Rezidence Topolová stojí na Praze 10. Tato městská čtvrť žije bohatým kulturním životem, přehled akcí najdete zde. Je populární především u rodin s dětmi a mladých lidí. Boduje i blízkostí přírody. Jistě oceníte, že jen 50 metrů od Rezidence je autobusová zastávka a jen 5 minutová procházka stačí k tomu, abyste se dostali na stanici metra Skalka. V místě je také dostatek parkovacích míst a dobré spojení na pražské výpadovky.

I na krátkou dobu

Rezidence Topolová uspokojí i tehdy, když do Prahy míříte na výlet nebo pracovní schůzku. Nabízí totiž pokoje typu hostel nebo penzion a také apartmány, ve kterých se za lákavě nízkou cenu ubytujete na několik dní. Ceník krátkodobého ubytování v Praze najdete na webu rezidencetopolova.cz.

Spread the love