home Dieta, Tipy, Zdraví Krabičková dieta vám pomůže zdravě a rychle zhubnout do plavek!

Krabičková dieta vám pomůže zdravě a rychle zhubnout do plavek!

Nehazardujte se zdravím v touze po dokonalé linii a zkuste dietu v krabičce

Těšíte se na léto a při pohledu na vaše bříško, které se přes zimu tak nějak plíživě zaoblilo, si zoufale kladete otázku, co s tím jen udělat? Nechcete podlehnout svodům planých slibů before, after 1leckterých pochybných diet, zeštíhlujícího prádla či pilulek, díky kterým, jako zázrakem, do týdne shodíte deset kilo? A hlavně, ceníte si svého zdraví a to nechcete za žádnou cenu krásné postavě obětovat? Pak jděte cestou zdravého rozumu, kterou je krabičková dieta!

Pravidelná a vyvážená strava je základem úspěchu a obsahu krabiček

Proč právě krabičková dieta, říkáte si? Jednoduchý princip této diety, která ve skutečnosti ani dietou být nemusí, vám může již během prvního měsíce odpomoci od v průměru 5-7 kilogramů. Jedná se totiž pouze o to, aby byl zajištěn pravidelný příjem stravy a strava jako taková musí být nutričně i kaloricky vyvážená s ohledem na vaše tělesné parametry. Pokud není vaším záměrem zhubnout a chcete jen upravit svůj jídelníček a jíst zdravěji můžete jednoduše zvolit program „Žiju zdravě“

Přenechte vaření a přípravu odborníkům na dietu

Celý tým odborníků se postará o to, abyste se vy naopak nemuseli starat o nic a jen zdravě a pravidelně jedli chutná a nutričně vyvážená jídla, která Vám krabičková dieta Praha dodá až k vašim dveřím. Máte-li obavy, že budete nuceni zaplatit příliš vysokou cenu za takový servis, buďte si jisti, že Dieta v krabičce vás příjemně překvapí. Dokáží totiž připravit celodenní stravu (tedy všech pět denních jídel: snídani, dopolední svačinu, oběd, odpolední svačinu a večeři) za cenu již od 249,-

Dieta v krabičce zajistí spolehlivě rozvoz až na váš stůl v oblastech Praha, Praha-východ a Praha-západ

Dopravu zajišťují chladící dodávky či automobily vybavené chladícími boxy, aby byla zachována čerstvost potravin nebo je možné si ZDARMA či za mírný poplatek jídlo vyzvednout na některém z mnoha odběrných míst. Poskytuje vám zaměstnavatel stravenky, které byste rádi využili na platbu krabičkové diety? Ani to není žádný problém!

Spread the love

One thought on “Krabičková dieta vám pomůže zdravě a rychle zhubnout do plavek!

  1. http://aktivlife.cz/
    Sama jsem vyzkoušela a musím potvrdit, že se to opravdu vyplatí. Zkusila jsem také diety typu sáčkových diet, pilulek na hubnutí, ale vždy následoval raketový jojo efekt. Výhoda krabičkové diety je ta, že se jedná o klasickou vyváženou a pravidelnou stravu. Zhubla jsem takto 10 kg a už rok si váhu držím. Takže za mě určitě doporučuji.

Comments are closed.