home Dárky, Móda a styl, Tipy Krajkové prádlo je dárek pro něho i pro ni

Krajkové prádlo je dárek pro něho i pro ni

Blíží se výročí vašeho vztahu nebo svatby? Pokud si na oslavě těchto životních milníků společně s partnerem potrpíte a je pro vás důležité je patřičně oslavit, pak si možná pohráváte s myšlenkou, jaký dárek bude pro tuto příležitost vhodný. Pokud nejste proti společným dárkům, ze kterých by mohli těžit oba partneři, pak pro vás máme tip: krajkové prádlo! To si totiž náležitě užijete nejen vy, ale i váš milovaný!

Je to dobrý nápad…?

Ještě než si zahltíte hlavu pochybnými myšlenkami, zda je tento dárek pro výročí vhodnou volbou, dovolíme si vás nenásilně přesvědčit, že určitě! Nezáleží na tom, zda společně s láskou vašeho života oslavíte první rok vztahu nebo pět let ode dne, kdy jste si u oltáře řekli ano: krajkové prádlo je jasná volba, díky které váš milostný život získá úplně nový nádech. A kdo by dokázal odolat vidině vzrušujících chvílí strávených ve dvou za dveřmi ložnice, že?

 

Jaké vybrat?

Co se krajkového prádla, nejvíce funguje v černé, červené nebo bílé barvě. K dostání je samozřejmě ve všech možných odstínech, kdo chce vsadit na jistotu, měl by si vybrat z výše zmíněné barevné trojice. Červené krajkové prádlo působí smyslně, červená je totiž barva vášně. Černé prádélko je zase elegantní a působí luxusně. Bílá barva prádla je jasnou volbou pro ženy či dívky, které chtějí před svým partnerem vypadat nevinně a vzbudit v něm ochranitelské pudy.

Není to jen o podprsence a kalhotkách

Když se řekne spodní prádlo, spousta lidí se ve své představě omezí pouze na klasiku v podobě podprsenky a kalhotek – případně tang. Ve skutečnosti je toho ale daleko více, čím můžete potěšit jak sebe, tak i partnera. Co třeba takové podvazkové pásy, které ve vaší drahé polovičce probudí smyslnost a chtíč? Nebo pěkný korzet, ve kterém krásně vyniknou vaše přednosti a vašeho miláčka tak rozhodně nenechají chladným? Stačí popustit uzdu fantazii!

 

 

Spread the love
  • 5