home Doplňky, Móda a styl, Tipy Dokonalé kouřové líčení? S tímto návodem to zvládnete i vy!

Dokonalé kouřové líčení? S tímto návodem to zvládnete i vy!

Plesová sezona je stále ještě v plném proudu a ženy řeší nejen večerní róbu, ale samozřejmě i líčení. Vhodnou volbou nejen pro společenské večery je kouřové líčení očí, které vypadá velice svůdně a sluší prakticky každé ženě. Chcete poradit, jak si svépomocí dokonalé kouřovky vykouzlit? V tom případě na nic nečekejte a inspirujete se návodem v následujících řádcích!

Krok první: dejte oku jiskru!

Na samotném začátku si vezměte do ruky štětec a s jeho pomocí naneste těsně pod obočí světlý odstín. Může mít i trochu perleťového nádechu, se kterým rozhodně nic nezkazíte. Díky světlému odstínu v oblasti pod obočím budou vaše oči působit jasnější.

Krok druhý: orámujte oči!

Ve druhém kroku vám pomůže tužka na oči, se kterou si na horním víčku nakreslíte linku a orámujete tak obě oči. Linka by měla začínat těsně u řas a i když se vám nepovede krásná rovná linka, vůbec si z toho nelámejte hlavu. Linka se bude stejně později rozmazávat.

Krok třetí: první odstín!

Následně si na štětec naneste nejsvětlejší ze trojice vámi vybraných stínů a rozetřete jen na celém pohyblivém víčku, dokonce i v místě, kde jste si v předchozím kroku namalovali tmavou linku. Tento stín byste měli lehce rozetřít až ke spánkům, samozřejmě se nic nesmí přehánět.

Krok čtvrtý: malování oblouku!

Teď je na řadě líčení očního oblouku, který vybarvěte druhým nejtmavším odstínem z vaší vybrané trojice. Očnicový obloukem je záhyb oka, který díky tmavé barvě získá důraznější nádech.

Krok pátý: nejtmavší odstín!

Na horní víčko, vnější koutek ona a zároveň i na spodní linii očí aplikujte nejtmavší odstín, který jste si pro kouřové líčení vybrali. Tip kosmetiček spočívá v tom, že se tento odstín na oko nanáší tak, jako byste si štětečkem na oko malovali ležaté písmenko V. Dejte si záležet, aby byl odstín pečlivě rozmazaný a na očích vám nevznikly ostré linie.

Krok šestý: řasy!

Na závěr líčení je potřeba upravit řasy. Ty si můžete natočit pomocí kleštiček, pokud máte řasy dostatečně dlouhé i bez nich, stačí pouze nanést řasenku.

 

Spread the love