home Tipy, Zdraví Květen nemusí být jen lásky čas, dopřejte svému tělu trochu pohybu

Květen nemusí být jen lásky čas, dopřejte svému tělu trochu pohybu

sport s přáteliTaké už máte dost řečí o tom, že květen je lásky čas? Zrovna si užíváte období, kdy jste single a nebaví vás dotazy typu: Kdo, že vás letos políbil pod rozkvetlou třešní? Nebo jste spokojená ve vztahu, ale k projevům lásky nepotřebujete jeden konkrétní měsíc, protože vám kvete celoročně? Ať už tak či tak, můžete jaro pojmout sportovně. Krásné počasí nahrává tomu, abyste trávili co nejvíce času venku v přírodě. Tam se, přes zimu nastřádaná, kila ztratí rychlostí blesku. Ve dvou se to lépe táhne a ve čtyřech ještě lépe. Vyrazte tedy ven s přítelem, kamarádkou nebo rovnou celá parta. Možností je celá řada. Krásné počasí přeje cyklovýletům. Tipů, kam se vydat, je dnes plný internet. Podobné je to s in-line bruslemi. Ne každý ale kolo či brusle má a nebo není nadšenec těchto sportů.

Nabízí se spousta dalších možností jak si venkovní sport užít a spíše se bavit než-li se dřít. Zajděte do parku, paintball s přátelispousta z nich už dnes nabízí posilovací stanoviště. Pokud žádný takový ve vašem okolí nemáte, poslouží i lavička či schody, kde můžete trochu protáhnout tělo a ve společnosti přátel vás to bude i bavit. Nemáte kolo nebo vás to na něm už nebaví? Zkuste to jinak a půjčte si s přáteli dvojkola. Užijete si spoustu zábavy a za odměnu si můžete dát třeba pohár a to zcela bez výčitek. Láká vás adrenalin? Vyhecujte partu a zkuste bungee jumping. Adrenalin prima, ale všeho moc škodí? Pak můžete vyjet do přírody a rozpumpovat své tělo ve víru paintballového boje nebe se rozhlédnout po krajině z výšky lanového centra.

Možností je celá řada, nechte se zlákat a vytáhněte své přátele do přírody. A jako sladkou tečku na konec zorganizujte třeba piknik. Budete za hvězdu víkendu a k tomu ještě mít pocit, že jste udělala něco pro zdraví své i druhých 🙂

Spread the love
  • 5