home Móda a styl, Tipy, Zdraví Sonické kartáčky pro dokonale čistou pleť

Sonické kartáčky pro dokonale čistou pleť

sonický kartáčekAčkoliv se to možná nezdá a dost z vás nejspíš vidí i za tímto vynálezem jen další marketingový trik zkušených obchodníků, tahle věcička skutečně dokáže s vaší pletí zázraky. Čištění pleti je zcela zásadní součást běžné denní hygieny. Nebo by tedy rozhodně být mělo. Zejména pokud používáte dekorativní kosmetiku, ale i pokud jste přírodní typ a rády chodíte “jen tak”. Póry pleti se zanášejí bez ohledu na to, zda jim pomůžeme a ještě přidáme nějaký ten make-up. Ochranný krém a následně make-up pleť totiž spíše chrání, aby se do ní nedostaly škodlivé látky a aby se nedehydrovala během dne. Večer, kdy je zapotřebí pleť důkladně vyčistit, sáhne většina po očním odličovači, pleťovém mléku či emulzi, která se nanese na navlhčenou pokožku, krouživými pohyby vmasíruje a následně smyje. Jako tečku ještě občas najde využití pleťové tonikum. Pokud zkusíte přesně tento postup, na vatovém tamponu, při dočištění tonikem, budou stále zřetelné stopy po líčidlech. To je důkazem toho, že pleť stále není dokonale vyčištěná.

Pokud je to i váš případ, zkuste použít sonický kartáček. Na první pohled možná nebudí příliš důvěry (kartáčkem čistit jemnou pleť obličeje – říkáte si), ale věřte, že vám to nebude nepříjemné. Naopak, je to velmi příjemné. Stačí minuta ráno a minuta večer, jako běžná součást každodenního čistění pleti. Nebude ani nutné použít několik různých druhů čištění. Stačí například některý z přípravků, který se nanáší na vlhkou pleť. Ten si naneste na obličej (vynechte oblast očí a ústa) a poté použijte kartáček, který zajistí vmasírování přípravku a vyčištění pleti. Většina kartáčků má časovač, takže se po jedné minutě vypne. Pokud vám bude vyhovovat, můžete klidě prodloužit na minuty dvě. Následně omyjte obličej a naneste krém či sérum, které běžně používáte. Pro kontrolu můžete zkusit tamponem s tonikem pleť dočistit a uvidíte výsledek.

sonický kartáček tělo 2Sonické kartáčky dokáží již za několik týdnů používání dodat pleti svěží vzhled a pomáhají pleť nejen dokonale vyčistit, ale i odstranit odumřelé buňky. Fungují tedy i jako peeling. Jsou tedy ideálním doplňkem pro boj s unavenou a stárnoucí pletí. Cenově jsou dostupné pro každého. Cena těch kvalitnějších se pohybuje od 600,-Kč a vzhledem k tomu, kolik můžete jeho používáním ušetřit na různých přípravcích na čištění či                                                                              dočišťování pleti se rozhodně vyplatí.

Spread the love
  • 5