home Dárky Květiny ozdobí nejen zahradu

Květiny ozdobí nejen zahradu

S přicházejícím jarním obdobím přemýšlíme nad tím, jak si zkrášlit místa po šedé a ponuré zimě. Ozdobit je můžeme především květinami anebo rostlinami ze zahradnictví. Okrasné i ovocné stromy či keře zahrady přímo rozzáří. Vyberte to nejlepší pro vás v Garden Service.

Zahrada jako z pohádky

Aby zahrada dobře vypadala, musíme o ni patřičně pečovat. Velký výběr stromků, keřů a rostlin od pěstitelů z Čech, Holandska, Německa a Polska nabízí Květinářství Kladno. K tomu všemu patří nádoby na usazení, různé substráty a výživa, postřiky a hnojení. Zahradní doplňky tu najdete také. Nechte si vytvořit zahradu snů. Navrhněte a vyberte, co byste si tam představovali a nechte se hýčkat odborníky. Kvetinarstvi Kladno vám to umožní.

Konec něčeho dlouhého

Když něco končí, zpravidla i něco začíná. Je slušností poslední den rozloučení připravit smutečně, ale zároveň hezky a mile. Smuteční kytice Kladno vypadají jemně, a přitom se hodí k neradostné situaci, která v životě nastane.  Květinářství Kladno dále nabízí dekoraci v pohřební síni, kytice na rakev, podkovu či kříž. Vytvořit můžete vše ve spolupráci s odborníky, kteří jsou na to vyškoleni. Pohřební věnce Kladno vypadají stylově. Na nich najdeme stuhy s textem, které věnec doplňují posledními slovy.

Začátek něčeho nového

Ve vytoužený svatební den touží každá žena po dokonalosti a úspěchu. Hlavní doménou svatebního dne jsou květiny. Potkáváme se s nimi na každém kroku. Nevěsta drží svatební kytici, ženich, svědkyně i družičky jsou ozdobeni květinami. Nezapomínáme na dekoraci stolů a obřadní síně.

Ozdobte si bydlení dle představ

Dekorace je součástí téměř každého bydlení. Vztahuje se k ročním obdobím, jako jsou vánoční svátky, velikonoční svátky nebo jen tak v průběhu roku. Na Vánoce nesmí chybět na stole adventní věnec nebo různé svíčky. Na jaro zase obohatíme náš dům květinami v různých nádobách ladící s bytem.

Garden Service vás provede zahradou a floristickými zázraky.

Spread the love
  • 5