home Dárky Květiny ozdobí nejen zahradu

Květiny ozdobí nejen zahradu

S přicházejícím jarním obdobím přemýšlíme nad tím, jak si zkrášlit místa po šedé a ponuré zimě. Ozdobit je můžeme především květinami anebo rostlinami ze zahradnictví. Okrasné i ovocné stromy či keře zahrady přímo rozzáří. Vyberte to nejlepší pro vás v Garden Service.

Zahrada jako z pohádky

Aby zahrada dobře vypadala, musíme o ni patřičně pečovat. Velký výběr stromků, keřů a rostlin od pěstitelů z Čech, Holandska, Německa a Polska nabízí Květinářství Kladno. K tomu všemu patří nádoby na usazení, různé substráty a výživa, postřiky a hnojení. Zahradní doplňky tu najdete také. Nechte si vytvořit zahradu snů. Navrhněte a vyberte, co byste si tam představovali a nechte se hýčkat odborníky. Kvetinarstvi Kladno vám to umožní.

Konec něčeho dlouhého

Když něco končí, zpravidla i něco začíná. Je slušností poslední den rozloučení připravit smutečně, ale zároveň hezky a mile. Smuteční kytice Kladno vypadají jemně, a přitom se hodí k neradostné situaci, která v životě nastane.  Květinářství Kladno dále nabízí dekoraci v pohřební síni, kytice na rakev, podkovu či kříž. Vytvořit můžete vše ve spolupráci s odborníky, kteří jsou na to vyškoleni. Pohřební věnce Kladno vypadají stylově. Na nich najdeme stuhy s textem, které věnec doplňují posledními slovy.

Začátek něčeho nového

Ve vytoužený svatební den touží každá žena po dokonalosti a úspěchu. Hlavní doménou svatebního dne jsou květiny. Potkáváme se s nimi na každém kroku. Nevěsta drží svatební kytici, ženich, svědkyně i družičky jsou ozdobeni květinami. Nezapomínáme na dekoraci stolů a obřadní síně.

Ozdobte si bydlení dle představ

Dekorace je součástí téměř každého bydlení. Vztahuje se k ročním obdobím, jako jsou vánoční svátky, velikonoční svátky nebo jen tak v průběhu roku. Na Vánoce nesmí chybět na stole adventní věnec nebo různé svíčky. Na jaro zase obohatíme náš dům květinami v různých nádobách ladící s bytem.

Garden Service vás provede zahradou a floristickými zázraky.

Náš tip: Milujete květiny, ale nemůžete sehnat podle vašich představ, jež by se hodil do vašeho obývacího pokoje? Namalujte si svůj. Díky sadě na malování podle čísel vám to půjde snadno.

Spread the love