home Móda a styl, Tipy Legíny na podzim? Jasně! Víme, co k nim nosit!

Legíny na podzim? Jasně! Víme, co k nim nosit!

Legíny jsou mezi ženami velice oblíbeným módním kouskem. A vlastně se ani není čemu divit. Vždyť jsou tak pohodlné a variabilní, že je zkrátka musíte zbožňovat. Jakmile se o slovo přihlásí podzim, ke kterému se neodmyslitelně pojí i citelně nižší teploty a nepříznivé počasí, uloží většina žen legíny na dno své šatní skříně a až do jara o nich prakticky vůbec neví. A to je podle nás strašná škoda!

Dají se legíny nosit na podzim?

No samozřejmě! Co je to za otázku. I když venku nepanují zrovna třicítky ve stínu, můžete se na své oblíbené leginy spolehnout. V dnešním článku vám poradíme, jak a s čím leginy na podzim nosit, abyste byli v teple a zároveň se cítili dobře.

·         Leginy a kraťasy

Možná vám tento trend připadá tak trochu školácký, ale divili byste se, jak je ve světě oblíbený. Jen se podívejte na známé hvězdy – uvidíte sami, že tuhle kombinaci často nosí. Proto se nebojte vsadit na černé leginy až ke kotníkům a na ty si oblékněte kraťasy. Záleží jen na vás, zda sáhnete po minikraťáscích sahajících do poloviny stehen, nebo dáte přednost kraťasům až ke kolenům.

·         Leginy a sukně

Stejně jako leginy a kraťasy je oblíbenou dvojicí i leginy a sukně. Tohle je prostě klasika, která se nosí všude a není tak chybou, pokud ji budete nosit i vy. K leginám se hodí spíše kratší sukně, nejlépe nad kolena. S těmi dlouhými by leginy nevynikly a byly by tak naprosto zbytečné.

·         Legíny a tunika

O leginách se říká, že jsou vhodné na léto, stejně jako se to tvrdí o tunikách. Pokud si ale vyberete nějakou zajímavou tuniku laděnou do některých z podzimních barev, můžete tuhle dvojici nosit klidně i v tomto období. A s hlavou hrdě vztyčenou. Tunika má delší střih, takže zakryje zadeček a vy si nic dalšího k leginám oblékat nemusíte.

Spread the love
  • 5