home Dárky Bytový textil za hubičku a od prověřené firmy s tradicí

Bytový textil za hubičku a od prověřené firmy s tradicí

Blíží se Vánoce a leckterá hospodyňka přemýšlí, jak nově vyzdobit domácnost, byt, rodinný dům či chalupu, kde s rodinou stráví vánoční svátky. Hodí se bělostné ubrusy, zajímavé utěrky, ručníky, závěsy na okna i povlečení. Komu se příčí navštěvovat tržnice s pochybným zbožím, rád sáhne po klasice propojené s tradicí a nakoupí si bytový textil v obchodě s proslulým jménem.

Dekorační textil a praktické textilie pro dennodenní používání

Česká značka KOH-I-NOR si vybudovala jméno i ve světě, a to už před řádkou let. Zkušenosti firmy jsou spojeny s dlouhými roky praxe, což si český zákazník mohl mnohokrát ověřit. Oslovením prodejce ze strany individuálních zákazníků i velkoodběratelů mají všichni zájemci o bytový textil jistotu ve spolehlivosti, kvalitě a vkusném zboží za přijatelné ceny.

Zaměříme-li se na kategorii bytového textilu, nalezneme položky nejen z dekoračního ranku, ale i potřebné zboží, jaké se nám hodí při každodenním používání. Textil do koupelny zahrnuje například froté osušky, dětské ručníky, osušky s kapucí i plážový textil. Zajímavé barevné dekory a savé, příjemné materiály jsou použity na osušky i žínky, kdy se vedle froté sáhlo i k oblíbené jakostní bavlně. Originální vzory a odpovídající velikosti jsou dobrou volbou pro zákazníky hledající do koupelny kvalitní textil.

Stejně jako v koupelně, kde saháme každý den po ručnících, osuškách a žínkách, je kuchyně další místností v domácnosti, ve které se hospodyňky pohybují s utěrkou v ruce snad nepřetržitě. Bavlněné utěrky, chňapky i podložky jsou potřebné pomůcky, bez nichž se nelze v kuchyni obejít. Proč si je nepořídit ve stejném provedení, sladěném s ubrusy či závěsy a záclonkami. Na výběr jsou střízlivé barvy, středomořské veselí i skandinávská modř.

Spread the love
  • 5

2 thoughts on “Bytový textil za hubičku a od prověřené firmy s tradicí

Comments are closed.