home Móda a styl, Tipy Móda do kanceláře – v čem uděláte parádu?

Móda do kanceláře – v čem uděláte parádu?

A je to tu zase: vybíráte outfit do práce a opět nevíte, co si vzít na sebe. Snažíte se vypadat stylově, působit na své okolí trendy, ale zároveň v zaměstnání nevzbuzovat přílišnou pozornost. Často se pak uchylujete ke dvěma či třem modelům, které neustále opakujete a nosíte pořád dokola. Není to ale trochu nuda?

V čem vyrazit do práce?

Snad každá žena to zná: stojíte před přeplněnou šatní skříní, která doslova praská ve švech, ale stejně prožíváte pocity zděšení, že prostě nemáte co na sebe. Také jste to někdy zažila? Určitě ano. Móda do práce by měla být ležérní, vkusná a slušivá. Nikde ale není psáno, že se do práce musíte oblékat jako nudná šedá myška. Chcete poradit, v čem si vyrazit do práce a udělat tam parádu?

·         Košilové šaty a k tomu vhodné botky

Košilové šaty jsou velice oblíbeným módním kouskem, kterému již podlehlo mnoho žen – a vy teď můžete patřit mezi ně. Nosit je můžete i teď v zimě. Stačí, když si k nim vezmete teplejší silonky a na nohy obujete pořádně vysoké kozačky. A když říkáme vysoké, pak máme na mysli takové botky, které končí klidně v polovině stehen!

·         Dotek starých časů

Máte ve sví skříni ukrytý nějaký kousek z manšestru? Klidně to může být kalhoty, které jsou schované někde hodně hluboko. Ptáte se, co teď s nimi? Doporučujeme je zkombinovat s bílou košilí, která je elegantní, nenucená a společně s manšestrovým kouskem vytvoří opravdu zajímavý outfit.

·         Netradiční dvojka

Patříte k ženám, které se nebojí experimentů? Pak je tento tip určený právě pro vás! Zkuste si obléknout dlouhou volnou sukni a k ní upnutý rolák! Na první pohled tahle dvojice působí jako nebe a dudy, ale až se na sebe podíváte do zrcadla, budete mile překvapeni, jak skvělý outfit jste vykouzlila.

 

Spread the love
  • 5