home Dárky Oblečte si Legíny a vyniknete

Oblečte si Legíny a vyniknete

Hledáte něco v šatníku, co by bylo pohodlné? Co by mělo mnoho variant, jak barevných, tak i účelových? Ideální volbou jsou legíny. Ty by nikomu z nás neměli chybět.

Mnoho druhů nabízí mnoho variant

K tomu, abychom vybrali ty správné legíny, je zapotřebí zvážit, kdy je použijeme, v jakém počasí a co si k nim oblékneme. Barevné legíny hrají poslední dobou prim. Nejžádanější barva od nepaměti je samozřejmě černá. Ale nicméně moderní budete i v růžových, bílých nebo dokonce zelených barvách. Na trhu najdete spousty vzorů. Chcete-li květiny, sáhnete po květinových kouskách. Ale pokud prahnete po nějakých abstraktních či zvířecích vzorech, i tady si přijdete na své. Na trhu jich je opravdu mnoho.

Dalšími typy, které oživí vaše šatníky, jsou letní legíny či sportovní legíny. Doplnit můžete třeba džínové legíny, tzv. džegíny nebo pak zeštíhlující legíny, které vám zakryjí nechtěné stopy pomerančové kůry či tuk, který nemá být viděn. Podobnou roli mají anticelulitidní legíny. V chladnějším období uvítáte zimní zateplené legíny.

Velmi žádané jsou tregíny.

Těhulky vybírejte

Velkou výhodou pro těhotné ženy jsou právě ve výběru těhotenských legín. Jde o pohodlné oblečení, které snadno sladíte s jinými kousky. Pro nastávající maminky skvělá věc. Co se týče barev, pohodlí a snadného oblékání, jednoznačně legíny vynikají.

Šaty nejen k legínám

S tímto druhem oblečení se snadno kombinují šaty. Ať už jde o letní šaty, denní šaty nebo party šaty. Všechny nabízí barevné varianty podle vašich snů. Potřebujete-li business šaty nebo dokonce společenské šaty, pak si jistě také přijdete na své. K příležitostem firemním se spíše hodí decentní typy délky i decentní barvy. Na večer si zase spíše zahrajeme na odvážnou a zvolit klidně můžeme třeba šaty bez ramínek výraznějších barev.

Doplňte svůj šatník o takový ideální kousek!

Spread the love