home Doplňky, Móda a styl, Tipy Bez čeho se na pláži neobejdete? Máme seznam!

Bez čeho se na pláži neobejdete? Máme seznam!

Horké měsíce jsou tady a společně s nimi i neodolatelná vidina zasloužené dovolené, které se již určitě nemůžete dočkat. O to více se bezesporu těšíte v případě, kdy jste si zaplatili pobyt v nějaké exotické destinaci, kde plánujete celé dny jen ležet na sluncem rozpálené pláži a chytat zdravý bronz. Pokud se skutečně chystáte k moři, pak je náš dnešní článek pro vás jako stvořený. My jsme totiž sepsali seznam věcí, které vám na pláži jednoduše nesmí chybět!

·        Kvalitní sluneční brýle

Jasně, sice se těšíte na sluníčko, ale určitě nechcete polovinu dovolení strávit zavřené na hotelu jen proto, že si přivodíte nechtěný a mnohdy i pořádně bolestivý zánět spojivek. Ten si uženete v případě, kdy podceníte nošení kvalitních slunečních brýlí, které eliminují dopad slunečních paprsků k vašim očím. Věřte nám nebo ne, ale brýle jsou zkrátka must have pro dovolenou strávenou na pláži!

·        Vzdušný klobouk

Toho sluníčka si na dovolené v exotice užijete dostatek, proto myslete i na ochranu hlavy. Jestliže chcete být na pláži za dámu, pak vsaďte na velký klobouk. Může být klidně slaměný nebo kterýkoli jiný, důležité je, aby byl vzdušný a hlava se vám pod ním příliš nepotila, což rozhodně není žádoucí. A pamatujte – v tomto případě platí, že čím větší, tím zaručeně lepší!

·        Prostorná taška

Na tu nesmíme zapomenout v žádném případě, protože kam jinam byste uložili všechny ty tolik potřebné věci, které musíte mít neustále při sobě, hm? Jasně, jedině do dostatečně prostorné plážové tašky, která bude k tomu všemu zdobena veselým letním motivem – my doporučujeme vsadit třeba na vzor palmových listů, který teď hodně frčí.

·        Další věci, které nutně potřebujete

Náš seznam ještě ani zdaleka nekončí. Níže najdete několik dalších věcí, které jsou dle našeho názoru na dovolené někde u moře nutností. A přes to nejede vlak!

 

  1. opalovací krém s vysokým faktorem
  2. hudbu a sluchátka
  3. vzdušnou tuniku nebo lehoučké plážové šaty
  4. zajímavou knihu
  5. pěknou láhev na pití, se kterou je radost dodržovat pitný režim
  6. měkoučkou deku
Spread the love
  • 5