home Dárky, Děti, Doplňky Oblíbené školní aktovky pro prvňáčky

Oblíbené školní aktovky pro prvňáčky

Základem spokojeného školáka jsou kvalitní školní potřeby, mezi které patří také aktovky a školní batohy. Každé dítě se chce ve škole cítit dobře, a proto se rodiče zajímají o to, jak vybrat pro svoje děti nejvhodnější vybavení. Pro děti je důležitý především design, funkční prvky a pohodlnost nošení. Hodně záleží také na věku dítěte. Dnešní trh s batohy je hodně široký, a tudíž si každý může vybrat aktovku naprosto podle svých představ.

desky - mimoni

Správný výběr batohu pro prvňáčka

Při výběru batohu pro prvňáčka by mělo být na prvním místě zdraví dítěte. Zdravé nošení školní tašky zajišťují aktovky, které svými zády kopírují tvar páteře dítěte. Takové tašky mají záda lisovaná, polstrovaná nebo anatomicky tvarovaná, a tak přispívají pohodlnému nošení a zdravému držení těla.

Jednoduše přehledná aktovka

Pro dobré studijní výsledky dítěte je důležité, aby mělo přehled o svých učebnicích a potřebných pomůckách. Proto je dobré vybírat aktovky, které jsou uvnitř maximálně přehledné. Velmi oblíbené jsou školní aktovky s jedinou komorou, která je dále libovolně rozdělitelná pohyblivými přepážkami.

Oblíbené batohy pro holky i kluky

V dnešní době mají děti mnoho oblíbených pohádkových postaviček a hrdinů. Podle této skutečnosti je vyráběna pestrá nabídka motivů pro holky i kluky. Mezi holkami jsou oblíbené aktovky s potiskem Winks, Minnie Mause a také potisky s motivy různých oblíbených zvířat. U chlapců vítězí dinosauři, raketoplány a auta.

Nezbytné školní potřeby

Školní batohy lze nakoupit v sadách společně s dalšími kusy nezbytných potřeb pro školáky. Dnešní prvňáček se neobejde bez penálu a desek na sešity. Nejlepší variantou je, když má školák všechny tyto tři kusy sladěné v jednom motivu. Školní docházka se pro něj díky tomu stává mnohem příjemnější a zábavnější.

Spread the love
  • 5