home Móda a styl, Tipy Opticky delší nohy díky oblečení? Víme, na co musíte vsadit!

Opticky delší nohy díky oblečení? Víme, na co musíte vsadit!

Také jste se už někdy přistihli, že s mírnou závistí doslova zíráte na ženu stojící před vámi, která má tak úžasně dlouhé nohy, že si vůbec netroufáte tipnout, kde až končí? Nemusíte se za to stydět, zažila jsme to každá. Dlouhé nohy jsou obrovským lákadlem a to nejen pro muže, kteří se za dlouhonohou kráskou pokaždé otočí. I my ženy si těchto předností na jiných ženách všímáme a ve většině případů jen němě žasneme. Zvláště pak v případě, kdy nám příroda dlouhé nohy do vínku nenadělila.

Také bych chtěla dlouhé nohy!

Nepředstírejte, že jste si podobnou větičku v duchu někdy neřekla! Nemusel vás u toho nikdo slyšet, ale stejně jste si určitě někdy posteskla, že byste si taky přália tak krásné dlouhé nohy. A víte co? I vy můžete mít delší nožky, i když jen na pohled! V dnešním článku si společně řekneme, jak opticky prodloužit nohy pomocí oblečení.

·         Kalhoty s vysokým pasem

Nosily se před několika lety, v současné době se k nim vracíme. Ono už to tak bývá, že se od něčeho upustí, protože to někomu najednou přijde hloupé, ale za pár let to stejně nosíme, protože si uvědomíme, že to vlastně tak špatné není. A s džíny se zvýšeným pasem je to zrovna tak, teď jsou zase v kurzu. Jestli chcete, aby vaše nohy klamaly na pohled a působily delší, vsaďte na ně svou horkou kartu!

·         Monochromatický look

Možná si říkáte, že nosit celý outfit komplet v jedné barvě je tak trochu na hlavu. Vždyť právě od toho je spousta barev a odstínů, které se dají tak krásně kombinovat! Což o to, outfity samozřejmě vypadají dobře i v případě, kdy si pohrajete s jejich kombinací. Pro opticky delší nohy ale doporučujeme vsadit právě na monochromatický look, kdy vaše tělo bude působit jako jedna dlouhá křivka.

·         Vysoké kozačky

A teď máme na mysli opravdu vysoké kozačky, které končí až někde nad koleny. Právě tyhle botičky vám totiž pomohou přidat vašim nožkám pár centimetrů k dobru. Teď v létě s tímto trikem asi moc nezabodujete, ale rozhodně není na škodu mít v rukávu jedno eso, až přijde podzim, co myslíte?

 

Spread the love
  • 5