home Tipy Pankrácký Rynek nabízí poctivé potraviny i pro vás!

Pankrácký Rynek nabízí poctivé potraviny i pro vás!

Také už máte plné zuby toho, že se na pultech běžných obchodů objevují potraviny, které nestojí ani za „starou belu“? Máte rádi tradiční plnou chuť potravin i jídel z nich vyrobených? Pokud ano, prosím, seznamte se – Pankrácký Rynek je tu i pro vás! Právě na tomto místě můžete každý den koupit kvalitní české i zahraniční potraviny, pochutiny i přísady a navíc si vychutnat i skvělá jídla. Kde?

Rynek obchody_0038

Pankrácký Rynek jako místo pro gurmány 

Pankrácký Rynek je místem, které je určeno pro všechny milovníky kvalitních potravin. Na jeho vzniku měl velkou zásluhu Filip Sajler, kterého možná znáte z populárního pořadu Kluci v akci vysílaného v České televizi. Měli byste také vědět, že Filip rozhodně není jen „televizní“ kuchař. Vařil v prestižních restauracích např.v USA, Singapuru či Německu a za své dílo byl mnohokrát oceněn. Filip je v první řadě vyznavačem kvality, kterou chce prostřednictvím projektu Pankrácký Rynek nabídnout každému.

„Pankrácký Rynek je místem, kde si může každý zákazník vybrat z bohaté nabídky kvalitních potravin. Kvalitní v našem případě nutně neznamená BIO. Záleží nám především na poctivé výrobě. Snažíme se, aby na Rynku nabízeli potraviny takový obchodníci, kterým jde nejen o kvalitu, ale i spokojeného zákazníka,“ vyjádřil se k projektu Filip Sajler.

Vše, co si gurmánské srdce žádá 

Pankrácký Rynek se nachází v ulici Na Strži v Praze 4. Funguje každý den jako tržiště, kde je možné koupit výhradně kvalitní, čerstvé a chutné potraviny. Seženete zde maso, pečivo, ryby, plody moře, kávu a mnoho dalšího. Srdcem Rynku je Bistro, kde se každý den podávají vynikající jídla. Zajít si sem můžete na snídani, oběd i večeři, menu je každý den k vidění na internetových stránkách. Filip Sajler společně s Martinem Staňkem (Executive Chef) zde také pravidelně pořádají gurmánské večery, které se věnují různým tématům – nyní například: Prvorepubliková kuchyně, Rafinované francouzské menu aj. Při akci ochutnáte skvělé jídlo a naučíte se ho i připravovat.

Pokud si chcete užít skvělé jídlo, zamiřte na Pankrácký Rynek, vřele doporučujeme!

Spread the love
  • 5